Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Sobota 18. listopadu 2017 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Vlastimil Lakosil: „Vyhovuje mi, když hodně chytám a jsem v permanenci“

17.11.2017 - Vlastimil Lakosil: „Vyhovuje mi, když hodně chytám a...

Počasí

zatazeno

18.11.2017 - Sobota

Teplota: 4 / 0 - Zataženo

snih-dest

19.11.2017 - Neděle

Teplota: 2 / 0 - Sníh-Déšť

Zde je místo pro Vaši reklamu

Bioslavnosti opět přilákaly zájemce o zdravé potraviny

17. července 2017 - 13:54

Zpět na seznam článků

Letošní novinkou byly pohankové palačinky ve slané variantě

Bioslavnosti opět přilákaly zájemce o zdravé potraviny

Své pětadvacáté narozeniny oslavila na festivalu Bioslavnosti společnost Probio, první a největší výrobce biopotravin v České republice. Areál před budovou firmy zaplnilo v sobotu 15. července tři a půl tisíce zájemců o zdravé potraviny.

Bioslavnosti 2017 zdroj foto: FB Probio

Představitelé firmy popřáli k jubileu slavnostním přípitkem se slovy, co pro ně bio znamená. „Ekologické zemědělství vnímám podobně jako celostní medicínu. Je potřeba ho pochopit se všemi komplexními dopady a souvislostmi,“ řekl Martin Hutař zakladatel a spolumajitel společnosti. „Ekologické zemědělství je pro mě něčím zcela přirozeným a normálním. Pro současný stav naší krajiny ho považuji dnes i do budoucna za nutnost,“ sdělil Karel Matěj zakladatel a spolumajitel společnosti.

Popřát k výročí přijel i ministr zemědělství Marian Jurečka - slavnostní přípitek s Martinem Hutařem zdroj foto: B. Hernychová

Během celého dne firma návštěvníkům nabízela širokou škálu prvotřídních pokrmů v kvalitě bio, zájem byl o vegetariánská jídla i speciality z bio jehněčího. Mezi nápoji nechybělo bio víno či špaldové bio pivo. „Novinkou letošních Bioslavnosti je směs Pohankové palačinky cibulkové z řady Biolinie. Bezlepkové palačinky z pohanky patří obecně k našim nejoblíbenějším produktům a nyní je přinášíme i ve slané variantě,“ prozradila Barbora Hernychová z marketingového oddělení společnosti.

Bioslavnosti 2017 - Vladimír Mišík a ETC zdroj foto: B. Hernychová

Program slavností již tradičně doplnila hudební scéna, kdy v podvečer zazněla rocková klasika Vladimír Mišík s kapelou ETC. Největším hudebním překvapením dne byla rock-reggae kapela Ting.

Autor: red., B. Hernychová

Fotogalerie

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama a inzerce   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.