18.04.2024 - ŠumpeRUN 2024 - Registrujte se do závodu na nové trati...

FK SAN-JV Šumperk vs FC TDV Slavičín 0 : 0

26. srpna 2013 - 09:50

Domácí mužstvo je i nadále bez vítězství

FK SAN-JV Šumperk vs FC TDV Slavičín foto:sumpersko.net

V neděli 25.srpna se uskutečnilo další mistrovské utkání šumperských fotbalistů, kteří si to tentokrát rozdali se Slavičínem.

Šumperk vs Slavičín

Z úvodních minut zápasu se zdálo, že šumperáci za to chtějí vzít hned od začátku a hlavně, že chtějí doma konečně vyhrát, ale postupem hry vše vypadalo zcela jinak. Tlak domácího celu vyvrcholil asi v patnácté minutě po zahrání rohového kopu, kdy až na podruhé se podařilo překonat hostujícího brankaře Slavičína Talčíka, ale na jeho pozici zaskočil obránce, který vykopával míč z brankové čáry.

Po této jediné brankové šanci nastal u domácího celku útlum, stáhl se na vlastní polovinu a nebyl schopen cokoliv vymyslet na svého soupeře. Nepřesné přihrávky a vykopávání míčů nahrávalo soupeři, který také nebyl schopen využít šance ke kloudnému zakončení. Poločas tak skončil smírně 0:0.
Fotogalerie ZDE
Obě mužstva pokračovala ve druhém poločase ve stejné hře, která nepřinesla ani jednomu celku výhodu ve vstřelení vítězné branky. Druhý poločas skončil také bez branek.

Zápas lze hodnotit jako zklamání, protože soupeř ze Slavičína byl určitě k poražení.
Sestavy:

Šumperk: Kameník – Kocourek, Z. Horák, Reichl, Macek, Pobucký (56. Svačina), Mlynář, Opravil, Bajger-74. Hruda, Woitek -86. Gábor-), L. Horák -56. Nimrichtr
Slavičín: Talčík – Otepka, Kalus -53. Zavadil, Švach, Mezírka,  Očadlík, Plšek -75. Prekop, Matúš, Kocián- 59. Hradil, Macek, Jaroš

Další domácí zápas se uskuteční 8.září v 16.30 hodin na Tyršově stadionu kam dorazí FK Otrokovice.

Autor: sol., foto:sumpersko.net

FK SAN-JV Šumperk vs FC TDV Slavičín   foto:sumpersko.net