Zdravotní indispozice řidiče během jízdy

24.04.2024 - Zdravotní indispozice řidiče během jízdy - Skončila...

FK SAN - JV Šumperk vs FC TVD Slavičín 3 : 0

12. listopadu 2012 - 09:00

Domácí dali jasně najevo, kdo na hřišti v Šumperku kraluje

radost z první branky,foto:šumpersko.net

V sobotu 10. listopadu se uskutečnilo na Tyršově stadionu v Šumperku další fotbalové utkání mezi domácím celkem FK SAN - JV Šumperk a FC TVD Slavičín. Zápas se odehrál na umělém povrchu. To už mělo být velké varování pro soupeře, protože to je místo,kde domácí vyhrávají.I Slavičín se o tom musel přesvědčit na vlastní kůži.
SAN - JV nastoupil do utkání s cílem zisku tří bodů a tomu přizpůsobil i herní taktiku. Již od prvních minut bylo jasné, kdo je doma pánem. SAN -JV byl rychlejší a na menším hřišti byl hodně nepříjemným soupeřem.

hrozba ze standartních situací,foto:šumpersko.net

Slavičínu se nedařilo držet krok a svou nepřesnou hrou vybízel domácí k rychlým protiútokům. Zpočátku bylo až trestuhodné neproměňování příležitostí, kdy na hostujícího brankaře šli dva nebo jeden hráč a branku nedali.

SAN-JV se však tímto faktem nedal odradit od neustálého tlaku. Pokud se hosté dostali na půlku domácích, tak hrozba přicházela ze standardních situací, se kterými si obrana i brankař, někdy i se štěstím, vždy poradili.

Woitek střílí první branku,foto:šumpersko.net

Pak přišla 22. minuta a Woitek obešel protihráče, položil si brankaře a s přehledem rozvlnil soupeřovu síť 1:0. Domácí hráči měli i nadále herní převahu, ale do konce prvního poločasu se jim další branku vstřelit nepodařilo.

i tato tutovka nebyla proměněna,foto:šumpersko.net
Druhá polovina zápasu kopírovala první. Na hřišti byli dominantní domácí hráči, kteří svou převahu korunovali druhou brankou, kterou vstřelil v 53. minutě Volejník 2:0. Na závěrečných 3:0 zvýšil v 75. minutě zápasu Macek.

Šumperk se tak posunul na devátou příčku tabulky Divize – skupiny E s 19 body. Slavičín je předposlední na 15. místě s 15 body.

Autor: sol., foto:sumpersko.net