FOTBAL:SAN-JV Šumperk vs Určice 0:2

21. dubna 2014 - 18:03

Ztráta domácích bodů mrzí

SAN-JV Šumperk vs Určice foto:sumpersko.net

V sobotu 19.dubna se na šumperském Tyršově stadionu uskutečnilo další kolo divizního fotbalu Šumperk vs Určice. Domácí celek měl jediný úkol a to získat tři body a vzdálit se tak od spodních příček tabulky.

SAN-JV Šumperk vs Určice

Již od prvních minut bylo patrné, že zisk bodů myslí Šumperk vážně. Byl rychlejší, hráčům vycházela kombinace a hlavně se hrálo téměř celou půli na straně Určic. Ty byly všude o krok pozadu, nevycházela jim rozehrávka, kterou ihned v zárodku narušoval SAN. Šumperk byl evidentně lepší a málokdo by očekával, že sobotní zápas nakonec skončí šumperskou prohrou. Fotogalerie I.část

Domácímu celku scházelo trochu toho fotbalového štěstí při proměňování vyložených šancí jako například za šlapák ve vápně, za který hlavní rozhodčí nařídil nepřímý kop.

SAN-JV Šumperk vs Určice - šlapák

Byly tu však i další brankové příležitosti, které zůstaly neproměněny. První poločas zůstal, ač nespravedlivě, ale s remízou pro oba celky.

SAN-JV Šumperk vs Určice - nepřímý kop

Přestávka prospěla především hostům, kteří se z nepřesvědčivého výkonu v první polovině utkání oklepali a v druhé části byli na rozdíl od domácích nebezpečnějším týmem. Další rozdíl byl vidě v produktivitě a proměňování brankových příležitostí. V 74“ zápasu to byl určický Schön, který hlavou otevřel tabulku střelců, hosté vedli 0:1.

SAN-JV Šumperk vs Určice - neproměn.šance

Tečku za nevydařeným zápasem udělal v předposlední minutě určický Los, který pečetil vítězství hostujícího celku na 0:2.

SAN-JV Šumperk vs Určice -neproměn.šance

Prohrou se šumperský tým přesunul až na samé dno fotbalové tabulky a bude to stát hodně sil, aby se mužstvo udrželo v divizní soutěži. Fotogalerie II.část

Zápasů již nezůstává mnoho, ale především hráči mají setrvání v soutěži na svých kopačkách. Bude stačit, když budou hrát tak jako v prvním poločase s Určicemi a při zakončování vypracovaných brankových příležitostí budou mít více klidu a především přesnosti.

Autor: sol.,foto:sumpersko.net

SAN-JV Šumperk vs Určice             foto:sumpersko.net