FOTBAL: Šumperk vs Letohrad 0:2

22. února 2015 - 21:35

K výhře bylo daleko

Šumperk vs Letohrad foto: sumpersko.net

V pravé nedělní poledne  22. února ,bylo rozehráno jedno z dalších fotbalových přípravných utkání, kdy šumperský celek přivítal na umělé trávě Tyršova stadionu v Šumperku celek FK Letohrad. Taktovku zápasu drželi ve svých rukou hosté z Letohradu.

FOTOGALERIE: Šumperk vs Letohrad

Jejich vycházela ze zajištěné obrany s rychlými brejky po obou stranách. Pokud byl u míče domácí celek , tak jeho ambice končily povětšinu na půlce hřiště, kde přicházel míče. Přišla 16 minuta zápasu, Letohrad zatáhl míč po levé straně s přihrávkou do malého vápna na zcela volného hráče, který nadvakrát překonal Kriezla a otevřel tabulku střelců 0:1.

Šumperk vs Letohrad foto: sumpersko.netŠumperským hráčům dělalo velký problém dostat se na útočnou polovinu. Pokud se tam někdo z nich dostal, vše pak selhalo na nepřesné přihrávce.

Letohrad si hrál dál svůj zápas a svého soupeře k ničemu nepouštěl, naopak měla další brankové příležitosti. Přišla 34. minuta a hosté si opět zopakovali zatažení míče po straně s centrem do malého vápna na nepokrytého útočníka, který nemohl nic jiného udělat než zasunout míč do odkryté branky 0:2.

Ve druhém poločase již další branka nepadla a tak si hosté ze Šumperka odvezli zasloužené vítězství. Nutno dodat, že hru domácího celku do značné míry ovlivnila nepřítomnost tří klíčových hráčů.

Další přípravné utkání odehraje FK SAN-JV Šumperk  opět v pravé poledne, ale sobotu 28. února, na Tyršově stadionu s celkem z Rýmařova.

Autor: sol.,foto:sumpersko.net

Šumperk vs Letohrad                     foto: sumpersko.net