Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Sobota 18. listopadu 2017 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Vlastimil Lakosil: „Vyhovuje mi, když hodně chytám a jsem v permanenci“

17.11.2017 - Vlastimil Lakosil: „Vyhovuje mi, když hodně chytám a...

Počasí

polojasno

18.11.2017 - Sobota

Teplota: 3 / 0 - PoloJasno

snih-dest

19.11.2017 - Neděle

Teplota: 2 / 0 - Sníh-Déšť

Zde je místo pro Vaši reklamu

Film Kvarteto uvede v předpremiéře šumperské kino Oko

03. listopadu 2017 - 23:49

Zpět na seznam článků

Za účasti tvůrců

První šumperští diváci budou mít v pátek 24. listopadu v 17.30 hodin příležitost vidět v Oku tvůrce nové komedie Kvarteto. Do kina zavítá autorské duo Lubomír Smékal a Miroslav Krobot, Jaroslav Plesl, Bára Poláková, Zdeněk Julina a Lenka Krobotová.

film Kvarteto zdroj foto: kino Oko

Nový snímek Miroslava Krobota se natáčel v Olomouci, není proto divu, že v několika předpremiérách uvedou tvůrci film v našem regionu. „Týden před celorepublikovou premiérou dostanou šumperští diváci příležitost setkat se a popovídat si po promítání s Jaroslavem Pleslem, Bárou Polákovou nebo Zdeňkem Julinou,“ zve na setkání Kamil Navrátil, ředitel kina Oko Šumperk a dodává, že zbytek delegace bude po promítání v zábřežském Retru.

film Kvarteto zdroj foto: kino Oko

Není bez zajímavosti, že se Zdeněk Julina podruhé v týdnu podívá do Šumperka. „V pondělí 20. listopadu ho diváci uvidí naživo jako Adreje Babiše ve hře Ovčáček miláček,“ doplňuje Navrátil závěrem.

Vstupenky je možné koupit online ZDE 

Režie: Miroslav Krobot  •  Kamera: Juraj Chlpik  •  Hudba: Matěj Kroupa  •  Scénář: Miroslav Krobot, Lubomír Smékal  •  Hrají: Barbora Poláková, Jaroslav Plesl, Lukáš Melník, Zdeněk Julina, Lenka Krobotová, Pavlína Štorková, Jiří Schmitzer, Jana Štěpánková

Je to jako druhá rodina, s jejímiž příslušníky prahnete po štěstí a prožíváte nečekaná dobrodružství. Stejně jako usedá rodina zas a znovu u jednoho stolu, scházejí se členové kvarteta tzv. soudobé hudby vždy u dalšího koncertu. Poněkud nesourodá čtveřice v čele se solidně vyhlížejícím, avšak lehce sucharským Robertem (Lukáš Melník), jeho partnerkou atraktivní a rozháranou cellistkou Simonou (Barbora Poláková), extrovertním vtipálkem Tomášem (Jaroslav Plesl) a znalcem historie s přezdívkou Funés (Zdeněk Julina) spolu zažívá na cestě za svou nejsvobodnější skladbou řadu humorných situací, ale i nedorozumění. Čas tráví i v legendární hospodě Ponorka v historickém centru svého rodného města, kam chodí také odvázaná „Batrflaj" (Pavlína Štorková) a „dvorní" psychoterapeutka kvarteta Sylva (Lenka Krobotová). Mezi hlavními hrdiny dochází k neustálým zádrhelům a lehce bizarním situacím, až konečně jeden neplánovaný večírek přinese jistou katarzi i radost a s ní vytoužený pocit štěstí.

Autor: red., K. Navrátil, zdroj foto: kino Oko

Fotogalerie

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama a inzerce   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.