HÁZENÁ MUŽI:TJ Šumperk vs Sokol Ostrava 19:28

30. března 2014 - 23:25

Po skvělém vítězství v Karviné, krutá porážka na domácí palubovce.

TJ Šumperk vs Sokol Ostrava foto:sumpersko.net

Druhou porážku utrpěli šumperští házenkáři v domácím prostředí v jarní části soutěže v neděli 30.března. Domácí nastupovali k utkání jako favorit, ale hosté přijeli v nejsilnější sestavě s touhou získat vítězství a tak si zajistit účast v následujícím ročníku II.ligy.

TJ Šumperk vs Sokol Ostrava

Začátek utkání byl vyrovnaný do čtrnácté minuty, pak následovalo šest branek po sobě do sítě domácích, kdy během dalších šesti minut byl stav 7:14 až do konečného stavuprvního poločasu 10:18.

Ve druhém poločase se zlepšila obrana a Šumperk dokázal snížit na rozdíl pěti branek. Technické chyby, neproměněné jasné brankové příležitosti to byl důvod, kdy od devatenácté minuty opět se zadařilo střelcům hostů pěti brankami po sobě. A bylo rozhodnuto.

TJ Šumperk - Sokol Ostrava 19:28  /10:18/

Sestava a branky:Ošťádal Zbyněk, Vobořil Martin 10, Petrtýl David 3, Laštůvka Tomáš 2, Korec Petr 2, Burýšek Tomáš 1,Marek Jakub 1, Bártl Michal, Kučera Martin, Drechsler Standa, Nimmerrichter Přema, Mikuláš Marek, Hejný Radek.

Za dalším utkání se vypraví družstvo házenkářů až do napajede 13.dubna do haly Napajedlích.

Autor: red.,J. Krobot, foto: sumpersko.net