HÁZENÁ: TJ Šumperk vs HC Zubří B 31:27

14. dubna 2015 - 10:26

Druhý poločas rozhodl o vítězství Šumperka

TJ Šumperk vs HC Zubří B foto: sumpersko.net

Důležité utkání odehráli v neděli 12. dubna šumperští házenkáři. Na palubovce přivítali rezervu extraligového Zubří.  Bojovalo se o přední místa druholigové tabulky.

Hosté přijeli na utkání s minimálním počtem hráčů, ale v prvním poločase byli domácím hráčům více jak rovnocenným soupeřem. Na konci prvního poločasu hosté vedli o dvě branky 15:17.

Ve druhém poločase střelecky dominoval Martin Vobořil, okamžitě následovala osobní obrana a Martina vystřídal Honza Šmíd, a tak oba střelce ubránit bylo nad síly hostů. K oběma střelcům se přidali všichni hráči domácího celku a bylo rozhodnuto.

Hostům ke konci docházely síly a domácí toho uměli náležitě využít a za výrazné podpory brankáře Ošťádala zaslouženě zvítězili.

FOTOGALERIE: Šumperk vs Zubří

TJ Šumperk - HC Zubří B 31:27  /15:17/

Sestava a branky: Ošťádal Zbyněk, Šmíd Jan 10, Vobořil Martin 9, Laštůvka Tomáš 3, Hejný Radek 3 Nimmerrichter Přema 2, Petrtýl David 2, Drechsler Standa 1, Korec Petr 1, Bártl Michal

V sobotu 18. dubna budou muži hrát v hale Rožnov p. Radhoštěm začátek 16.00 hodin.

Autor: red.,J.Krobot, foto:sumpersko.net

TJ Šumperk vs HC Zubří B   foto: sumpersko.net