HÁZENÁ: TJ Šumperk vs Lesana Zubří B 24:24

03. března 2015 - 09:26

Zbytečná ztráta bodu na domácí palubovce.

HÁZENÁ: TJ Šumperk  vs Lesana Zubří B 24:24

TJ Šumperk vs Lesana Zubří B foto: sumpersko.net

V neděli 1. března pokračovalo další kolo II. ligy házené mužů. Šumperské družstvo mělo být podle umístění v tabulce jasným favoritem. Hosté ze Zubří však přijeli posíleni o několik hráčů oproti podzimní části, a bylo to hned na jejich výkonu znát.

TJ Šumperk vs Lesana Zubří

V prvním poločase se obě družstva střídala ve vedením, až v závěru Šumperk odskočil na rozdíl tří branek.

Ve druhém poločase hosté po několika technických chybách domácího celku rychle stáhli tříbrankový rozdíl na remíz 17:17. I když se šumperským hráčům podařilo odskočit v 16 minutě na 22:18, následující průběh patřil hostům, kteří stav udržovali na rozdíl jedné branky pro domácí. FOTOGALERIE: Šumperk vs Zubří

Dramatický závěr utkání - domácí v poslední půlminutě vedli 24:23, ovšem odpísknutý 7metrový hod v poslední vteřině ukončil utkání na nerozhodný stav 24:24.

Sestava a branky: Ošťádal, Vobořil 10, Petrtýl 4, Šmíd 3, Korec 3, Nimmerrichter 2, Hejný 1,Drechsler 1, Laštůvka, Mikuláš, Kučera, Bártl

Další mistrovské utkání se odehraje v neděli 8. března v hale Gymnázium Šumperk v 10.30 hodin.

Autor: red.,J.Krobot, foto:sumpersko.net

TJ Šumperk vs Lesana Zubří B       foto: sumpersko.net