19. října 2014 - 23:47

Druhá liga muži

HÁZENÁ: TJ Šumperk vs-Polanka DTJ  30:27

ilustrační snímek zdroj foto:archiv

V neděli 19. října pokračovala další, kolem házená mužů. Na domácí palubovce v hale Gymnázia přivítal Šumperk celek z Polanky.

Asi stovka spokojených diváků sledovala velmi dramatické utkání v házené mužů. Hosté přijeli v kompletní sestavě s odhodláním si odvést ze Šumperka vítězství.

Začátek utkání jim vyšel, vedli v prvních minutách, ale v 8 minutě již byl stav 5:3. Další průběh I. poločasu byl velmi vyrovnaný, kdy se družstva střídala ve vedení vždy o jednu branku. Do šaten domácí odcházeli s jednobrankovým vedením.

Ve II. poločase zásluhou zlepšené obrany a výborným výkonem brankáře Ošťádala se Šumperk dostal až do šestibrankového vedení. Hosté však nesložili zbraně a dokázali snížit na rozdíl dvou branek. Závěr utkání však opět patřil domácím, kteří taktickou hrou, přesnou střelbou dotáhli utkání do vítězného konce.

TJ Šumperk -Polanka DTJ  30:27  /  15:14/

Sestava a branky:Ošťádal, Šmíd 9, Petrtýl 6, Laštůvka 5, Korec 5, Hejný 3, Bartl 2, Kučera, Mikuláš, Drechsler, Nimmerrichter,

Další utkání SO 25.října Sokol Ostrava-TJ Šumperk v 14,00 hod.

Autor: red.,J.Krobot

ilustrační snímek               zdroj foto:archiv