HÁZENÁ:TJ Šumperk vs SK Velká Bystřice 22:24

03. března 2014 - 10:20

Druhá liga muži

TJ Šumperk- SK Velká Bystřice foto:sumpersko.net

O první porážku v domácím prostředí se postaral vedoucí celek druhé ligy SK Velká Bystřice v neděli 2.března v Šumperku.

TJ Šumperk- SK Velká Bystřice

První poločas byl velmi vyrovnaný, obě družstva se střídala ve vedení. Skóre narůstalo vždy po jedné brance na obou stranách až do 29 minuty na stav 12:12.

Druhý poločas byl zahájen ve stejném duchu až do 25 minuty, kdy byl stav 22:22. Šumperku se konec utkání vymkl z rukou. Fotogalerie ZDE

Závěr patřil hostům, kdy domácí chybnou přihrávkou dali možnost rychlému útoku a následně nepřesným střelám, dovolili hostům otočit skóre utkání. „Přesto výborné utkání, bojovný výkon od všech hráčů,“ ohodnotil výkon vedoucí družstva Jaroslav Krobot.

Střelecky se prosadil mladý hráč Tomáš Burýšek autor tří branek, standardní dobrý výkon brankáře Ošťádala Zbyňka a dalších střelců to vše podpořilo kvalitu utkání.

TJ Šumperk-SK Velká Bystřice  22:24  /12:12/

Sestava a branky: Ošťádal Zbyněk, Vobořil Martin 7, Laštůvka Tomáš 4, Burýšek Tomáš 3, Korec Petr 3, Marek Jakub 2, Petrtýl David 2, Nimmerrichter Přema 1, Bártl Michal, Kučera Martin, Drechsler Standa, Hejný Radek

Další mistrovské utkání se odehraje v sobotu 8.března ve Frýdku Místku začátek v 17.00 hodin.

Autor: red.,J.Krobot,foto:sumpersko.net

TJ Šumperk- SK Velká Bystřice     foto:sumpersko.net