Vladimír Velčovský: Tak dlouho jsem vybíral hlavního trenéra až jsem přebral

22.04.2024 - Vladimír Velčovský: Tak dlouho jsem vybíral hlavního...

HÁZENÁ:TJ Šumperk vs TJ Cement Hranice B 22:18

02. prosince 2015 - 08:25

Muži druhá liga SM 13

ilustrační snímek zdroj foto: archiv

K dalšímu mistrovskému utkání nastoupili v neděli 29. listopadu šumperští házenkáři. V hale Gymnázia Šumperk, přivítali soupeře z Hranic.

Domácí celek podal výborný výkon asi před sto deseti diváky, hlavně v obraně a díky vynikajícímu výkonu brankáře Ošťádala. Hosté se sice dostali do vedení 0:2, ale domácí srovnali skóre a v průběhu prvního poločasu si udržovali vedení až na rozdíl čtyř branek 12:8.

Ve druhém poločase domácí postupně navyšovali svůj náskok na rozdíl sedmi branek, hosté se však nevzdávali a v závěru se jim podařilo utkání zdramatizovat. Tomáš Laštůvka byl osobně bráněn, ale to mu nezabránilo připravovat střelecké pozice Martinu Vobořilovi, Davidu Petrtýlovi takže o vítězství domácích bylo rozhodnuto.

TJ Šumperk - TJ Cement Hranice „B“ 22:18 /12:8/

Sestava a branky: Ošťádal, Příhoda, Vobořil 10, Petrtýl 6, Laštůvka 2, Korec 2, Mikuláš 1, Hejný 1, Drechsler, Sedlák, Bártl, Škůrek, Kučera

Další utkání se odehraje v sobotu 12. prosince v hale Gymnázia Šumperk v 16.00 hodin – TJ Šumperk vs Sokol Krmelín.

Autor: red., J. Krobot