Zdravotní indispozice řidiče během jízdy

24.04.2024 - Zdravotní indispozice řidiče během jízdy - Skončila...

Teplota: 13 / 2 - Oblačno

HÁZENÁ:TJ Šumperk vs TJ Sokol Trnávka 32:20

02. prosince 2013 - 12:19

Druhá liga muži - očekávané vítězství

Šumperští házenkáři odehráli v sobotu 30.listopadu poslední utkání podzimní části na domácí palubovce. Hostili poslední družstvo tabulky Sokol Trnávku a potvrdili neporazitelnost na domácí půdě.

TJ Šumperk vs TJ Sokol Trnávka

V deváté minutě vedli domácí 4:0 a zdálo se, že soupeř nebude klást odpor, ale opak byl pravdou a hosté nejenže vyrovnali, ale dokonce se dostali do vedení. V této fázi hry domácí hráči ztráceli míče při přechodu do útočné poloviny a soupeř tyto chyby dovedl trestat. Šumperáci nejeli naplno a přizpůsobili tempo hry svým soupeřům, kterým tento styl hry vyhovoval. Trnávka si vedení udržovala až do 23 minuty prvního poločasu.

Domácí zlepšili obranu a díky několika výborných zákroků brankáře Cimfla otočili stav a po prvním poločase vedli domácí 12:10. Fotogalerie ZDE

Ve druhém poločase hostům docházely síly a tak domácí navyšovali svůj náskok až na rozdíl dvanácti branek. Tabulku vede Vsetín s 15 body, pak následují Zubří, V. Bystřice, SKP Frýdek Místek B a TJ Šumperk, kteří mají shodně po 14 bodech. Jak je vidět čelo tabulky je velmi vyrovnané a v celkovém pořadí bude důležité získat každý bod.

Sestava a branky: Ošťádal, Cimfl, Pavlů Michal 7, Vobořil Martin 6, Marek Jakub 6, Laštůvka Tomáš 4, Petrtýl David 3,Bártl Michal 2, Mikuláš Marek 1, Hejný Radek 1, Kučera Martin 1, Nimmerrichter P.1.

Poslední utkání mistrovské soutěže podzim 2013/jaro 2014 bude odehráno na hřišti soupeře v neděli 8.prosince. HC Zubří B vs TJ Šumperk začátek v 17.00 hodin.

Autor: sol.,J.Krobot