HÁZENÁ: TJ Šumperk vs Zbrojovka Vsetín 28:23

14. října 2015 - 08:08

Muži druhá liga

ilustrační snímek zdroj foto:archiv

Důležité vítězství si připsali v neděli 11. října šumperští házenkáři. V hale Gymnázia se odehrálo další kolo II. ligy.

Se soupeřem Zbrojovkou Vsetín bylo vyměněno pořadatelství z důvodů rekonstrukce jejich sortovní haly. Nebyl to lehký soupeř, hlavně proto, že domácím chyběl nejlepší střelec Martin Vobořil. Hosté se hned v úvodu dostali do vedení, které si udržovali až do konce prvního poločasu, když vedli rozdílem čtyř branek.

Ve druhém poločase domácí změnili obranný systém, hráli osobní obranu na dva hráče hostí a to se vyplatilo. Mezi 10-16 minutou vstřelily 5 branek po sobě a to rozhodlo o výsledku utkání.

V závěru utkání si zahráli všichni hráči z lavičky, nikdo nezklamal a body zůstaly zaslouženě doma. Výborný Ošťádal Zbyněk, střelecky se dařilo Petrtýlovi Davidovi, Laštůvkovi Tomášovi.

TJ Šumperk-Zbrojovka Vsetín 28:23 /10:14/

sestava a střelci: Ošťádal, Příhoda, Petrtýl 11, Laštůvka 8, Mikuláš 4, Nimmerrichter 3, Korec 1, Hejný 1, Drechsler, Bártl, Sedlák, Škůrek, Hromek,

Další utkání v neděli 18. října v 10.30 hodin - hala Gymnázium TJ Šumperk-MHK Karviná

Autor: red., J. Krobot

ilustrační snímek               zdroj foto:archiv