Zdravotní indispozice řidiče během jízdy

24.04.2024 - Zdravotní indispozice řidiče během jízdy - Skončila...

HOKEJ:HC Most vs Salith Šumperk 3:6

08. ledna 2014 - 22:06

Draci vezou všechny body

ilustrační snímek zdroj foto:archiv

Ve středu 8.ledna odehrál hokejový klub Salith Šumperk zápas s posledním klubem v tabulce s HC Most.

První gólový úspěch na ledě slavili hráči domácího týmu, ale Šumperk zvládl doslova během několika vteřin vývoj strhnout na svou stranu. Po první třetině vedl zásluhou Tomáše Sedláka, Adama Červenky a Aleše Staňka 3:1.

Ve druhé třetině, kdy padly góly Jana Tesaříka a Jiřího Půhoného, byl stav už 5:1 pro Draky. Ti mohli do závěrečné části vstoupit s klidnou hlavou a hlavně jistotou na hokejkách. Čtyřbrankový rozdíl nevydržel až do konce, na 2:5 sice snížil Hora, šestý zásah Draků ještě stihl přidat druhým gólem v zápase Aleš Staněk. Poslední slovo ale měli domácí. Salith Šumperk se vrací z Mostu s výhrou 6:3.

Podrobnosti:Třetiny:1:3, 0:2, 2:1.

Branky a nahrávky: 4.Tauš (Smolka, Hora), 58.Hora (Nedrda), 60.Vlček (Čížek, Sedláček)– 5.Sedlák (Půhoný, Plášek), 5.Červenka (Haas), 6.Staněk (Moskal, Žalčík), 26.Tesařík (Červenka, Brunec), 30.Půhoný (Plášek, Haas), 59.Staněk (Tesařík, Žalčík). Rozhodčí: Škrobák–Rozlílek, Svobodová. Vyloučení:7:7. Využití:1:1. V oslabení:0:0 . Diváci:297. Průběh utkání:1:0, 1:5, 2:5, 2:6, 3:6 .

Most: Hanuljak–Pavelka, Tůma, Čížek, Hora, Šimon, Havelka–Tauš, Smolka, Bojer–Zavřel, Vlček, Písařík–Nedrda, Slavíček, Sedláček–Jurčík, Gerhát, Palaščák

Šumperk: Štůrala–Holík, Starý, Sedlák, Tesařík, Dudáš, Gewiese–Haas, Plášek, Půhoný–Staněk, Moskal, Žalčík – Brunec, Skoumal, Červenka–Cink, Langr, Chomič

Autor: red.,hs