25.04.2024 - Dietos vs Golems - Pozvánka na zápas

HOKEJ:HC Motor České Budějovice vs Salith Šumperk 4:0

19. září 2013 - 08:31

Drakům se na jihu Čech nedařilo

ilustrační snímek zdroj foto:sumpersko.net

Ve středu 18.září šumperští hokejisté podlehli na jihu Čech budějovickému Motoru. Draci nedokázali vstřelit gól a to zejména díky fantasticky chytajícímu Halmošimu.

Domácí vstoupili do zápasu výtečně. Během prvních pěti minut vstřelili tři branky a o vítězi bylo prakticky rozhodnuto. Skóre otevřela největší osobnost první ligy - Aleš Kotalík. Šumperku nepomohlo ani to, že do zápasu s Českými Budějovicemi nastoupil Michal Hlinka. Varovným signálem pro tým Draků by mělo být to, že během tří zápasů vstřelil pouhé dvě branky.

Podrobnosti:Třetiny: 3:0, 1:0, 0:0.

Branky a nahrávky: 2.Kotalík (Novák),3.Ondřej (Kuchejda), 5.Bárta (Semrád), 35.Novák (Moravec, Kotalík). Rozhodčí: Doležal–Kreuzer, Polonyi. Vyloučení:7:5. Využití:2:0. V oslabení: 0:0. Diváci:4185. Průběh utkání:4:0.

Č.Budějovice:Halmoši – Novák, Moravec, Posmyk, Vráblík, Semrád, Kříž, Prokop – Kotalík, Skuhravý, Třetina – Bárta, Melka, Turek – Ondřej, Šachl, Kuchejda – Ferebauer, Přibyl, Vaniš

Šumperk:Kašík – Holík, Novotný, Sedlák, Pastor, Tesařík, Starý, Bail, Navrátil – Moskal, Plášek, Staněk– Brunec, Hulva, Hlinka – Haas, Žálčík, Červenka – Langr, Půhoný, Skoumal

Autor: red.,