Vlastimil Lakosil: „Vyhovuje mi, když hodně chytám a jsem v permanenci“

17.11.2017 - Vlastimil Lakosil: „Vyhovuje mi, když hodně chytám a...

HOKEJ: Kopřivnice vs Šumperk 5:4p

29. října 2017 - 10:17

Reportáž ze zápasu

Kopřivnice vs Šumperk zdroj foto: Draci Šumperk - Věra Václavková

Už potřetí v sezóně Draci narazili na Kopřivnici, ale pouze jednou na ni dokázali najít recept. Tatra tentokrát Šumperku oplatila porážku ze začátku října. Přitom Draci začali v sobotu 28. října velmi dobře.

Už po necelých sedmi minutách vedli 2:0, do trháku je poslali Tomáš Sedlák a Jakub Schejbal. Jenže ještě před úvodní sirénou bylo srovnáno a v podobně vyrovnaném duchu se nesly také další dvě dvacetiminutovky.

Kopřivnice mohla dokonce ulovit všechny tři body, kdyby však v 59. minutě na 4:4 nesrovnal Lubomír Kovařík. Ten Drakům vystřelil bod, prodloužení však rozhodl domácí Ondřej Sluštík.

15. kolo Kopřivnice - Draci Šumperk 5:4p (2:2, 1:1, 1:1 - 1:0)

Branky a nahrávky: 11. Sluštík (Vyčesaný), 17. Hrubý (Bail, Marek), 40. Pěnčík, 48. Vyčesaný (Sluštík), 65. Sluštík (Krutil, Stříž) – 3. Sedlák (Vachutka), 7. Schejbal (Geweise), 24. Geweise (Vymazal, Kovařík), 59. Kovařík. Rozhodčí: Čuňočka – Blaha, Goňa. Vyloučení: 8:8, navíc Sedlák (SUM) a Gewiese (SUM) 10 minut za nesportovní chování. Využití: 2:0. Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:3, 4:3, 4:4, 5:4.

Kopřivnice: Hromada – Heinzl, Stříž, Marek, Mrowiec, Krutil, Bail, Fojtík, Merenda – Pargač, Tomášek, Vyčesaný, Hrubý, Sluštík, Mach, Suchý, Bartošák, Pěnčík, Kofroň, Gola

Šumperk: Lakosil – Geweise, Procházka, Řezáč, Schejbal, Šťáva, Ďurkáč, Sedlák – Müller, Králík, Půhoný, Ostřanský, Novosad, Lehečka, Vymazal, Cink, Kovařík, Vachutka, Fischer

tabulka zdroj: Draci Šumperk

Autor: red., Martin Schwarz, zdroj foto: Draci Šumperk - Věra Václavková

Kopřivnice vs Šumperk             zdroj foto: Draci Šumperk - Věra Václavková