11. května 2014 - 22:56

Druhá liga mužů zakončila sezonu 2013/14 porážkou

Házená:TJ Šumperk vs HC Zubří "B"  21:26

TJ Šumperk - HC Zubří B foto:sumpersko.net

V sobotu 10.května odehráli šumperští házenkáři poslední utkání soutěžního ročníku 2013/2014 s rezervou HC Zubří. Hosté přijeli do Šumperka s velkou touhou po vítězství, které by jim zajistilo teoretickou možnost postupu do I.ligy.

TJ Šumperk - HC Zubří B

V prvním poločase se obě družstva střídala ve vedení, ale závěr patřil domácím hlavně zásluhou výborného výkonu brankáře Ošťádala. Domácí tak získali čtyřbodové vedení.

Do druhého poločasu hosté nastoupili jak pokropeni živou vodou a hned v úvodu dali čtyři branky po sobě. Domácím se přestala dařit střelba, přidala se spousta technických chyb, proto první branka přišla až v osmé minutě.

Fotogalerie ZDE

Nástup Zubří pokračoval ve 20 minutě stav 19:22, což se zdálo ještě hratelné.„Ovšem hosté rychlými protiútoky v závěru utkání svoje vedení navyšovali. V závěru utkání byli jasně lepším celkem a zaslouženě zvítězili,“ uvedl vedoucí oddílu Jaroslav Krobot.

TJ Šumperk - HC Zubří "B" 21:26  /16:12/

Sestava a branky:Ošťádal Zbyněk, Vobořil Martin 4, Petrtýl David 4, Mikuláš Marek 4, Hejný Radek 4, Burýšek Tomáš 3, Korec Petr 2, Drechsler Standa, Nimmerrichter Přema, Kučera Martin, Bártl Michal.

„Děkujeme divákům, sponzorům a příznivcům za podporu a věříme, že se opět v hojném počtu setkáme v dalším ročníku podzim 2014/jaro 2015,“ dodal za celý oddíl Jaroslav Krobot.

Autor: red.,J.Krobot,foto:sumpersko.net

TJ Šumperk - HC Zubří B        foto:sumpersko.net