Házená: TJ Šumperk vs Polanka n.Odrou 31:26

04. dubna 2016 - 07:25

Druhá liga muži

ilustrační snímek zdroj foto: archiv

Asi sto dvacet spokojených diváků sledovalo v nedělním dopoledni další utkání druhé ligy házené mužů. Soupeřem bylo družstvo SKH Polanka n. Odrou, které je v průběžné tabulce na třetím místě. Polanka rozhodně nepřijela prohrát.

Šumperští hráči byli na svého soupeře velmi dobře připraveni. Hosté vedli jen v úvodu utkání 2:3, ale následně domácí vyrovnali a zásluhou výborné obrany a přesné mušky Laštůvky a Petrtýla vedli rozdílem čtyř branek.

Ve druhém poločase se přidal Martin Vobořil a o výsledku bylo rozhodnuto. V patnácté minutě druhé poločasu byl rozdíl osmibrankový a trenér mohl dát příležitost všem hráčům z lavičky.

Hosté v závěru snížili na rozdíl pěti branek.

TJ Šumperk-Polanka n.O.   31:26   /17:13/

Sestava a branky: Ošťádal, Příhoda, Laštůvka 9, Vobořil 8, Petrtýl 7, Drechsler 3, Mikuláš 3, Korec 1, Kučera, Hejný,Sedlák, Bártl, Hromek

Další dvě utkání odehrají šumperští házenkáři na hřištích soupeře. V neděli 10. dubna hala Zubří a o týden později v neděli 17. dubna v Holešově.

Autor: red.,J. Krobot