Házená muži - druhá liga

29. října 2012 - 17:25

Prohra Šumperka, kterou nikdo nečekal na domácím hřišti

TJ Šumperk vs DTJ Polanka,foto:šumpersko.net

V minulém týdnu po výborném výkonu a vysokém vítězství nad dosavadním lídrem v Hranicích se očekávalo vítězství i tuto neděli. K mistrovskému utkání přijelo družstvo ze středu tabulky DTJ Polanka. Hosté však nepřijeli do Šumperka prodat svoji kůži zadarmo.

útok Šumperka,foto:šumpersko.net

TJ Šumperk - DTJ Polanka  24 : 31  /15:13/

Již od prvních minut utkání byli našemu kolektivu vyrovnaným soupeřem. Ve 12 minutě domácí sice vedli 7:4, ale v 27 minutě  prvního poločasu bylo srovnáno na 13:13. Závěr vyšel lépe domácím, kteří odcházeli do šatny s dvoubrankovým vedením, které potvrdili v posledních dvou minutách na stav 15:13.

Druhý poločas se Šumperku vůbec nevydařil. První branka z rukou domácích padla až ve 13 minutě a to byl stav 16:20.

útok Polanky,foto:šumpersko.net

Nepřesná a nedůrazná střelba, špatná obrana a jen průměrný výkon brankáře Ošťádala to vše umožnilo hostům získat rozhodující náskok. Trápení domácích pokračovalo, což potvrzuje stav v prvních 17 minut druhého poločasu, který domácí prohráli 1:11 a na ukazateli skóre byl stav 16:24. Šumperk ještě snížil v 21 minutě na 21:25, ale to na otočení skóre nestačilo. Hosté měli daleko větší vůli po vítězství a to rozhodlo.

Fotogalerie ZDE

Sestava a branky: Ošťádal, Cimfl, Laštůvka 5, Marek 4, Korec 4, Vobořil 3, Hejný 3, Mikuláš 2, Burýšek 2, Dopita 1, Kučera, Petrtýl

Další utkání se odehraje 11. listopadu v 15.00 hod. ( házená Uničov-Šumperk)

Autor: red.l.k.