Pátek 20. října 2017 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Průjezd ostrou zatáčkou skončil kolizí

20.10.2017 - Průjezd ostrou zatáčkou skončil kolizí - Dopravní...

Počasí

polojasno

20.10.2017 - Pátek

Teplota: 17 / 8 - PoloJasno

zatazeno

21.10.2017 - Sobota

Teplota: 14 / 8 - Zataženo

Nemocnice Šumperk_Zábřeh

Instagram je novinka, kterou začal používat i Zábřeh

12. června 2017 - 22:44

Zpět na seznam článků

Vše se zde točí kolem hezkých fotografií nebo videí.

Instagram je novinka, kterou začal používat i Zábřeh

Město Zábřeh rozšiřuje své portfolio sociálních sítí o další komunikační kanál. Nově má oficiální Instagramový účet s názvem mestozabreh. Účet najdete snadno na stránkách www.instagram.com po zadání mestozabreh do vyhledávače.

V současné době má město kromě webových stránek a Instagramu také aktivní profil na Facebooku. Do konce roku bude mít také svůj vlastní video Youtube kanál. 

Právě Facebook, kam místní talentovaní fotografové vkládají své snímky na profil „Zábřeh ve fotografii“, vedl k myšlence založení profilu i na Intagramu. „Instagram je jedna z nejmladších sociálních sítí, ale především v posledních dvou letech stoupá v počtu uživatelů velmi strmě vzhůru. Je to velmi nenásilná, pohodová a pozitivní síť, která má největší využití na chytrých telefonech. V jeho prostředí se vše točí kolem hezkých fotografií nebo videí. V tomto směru má Zábřeh určitě co nabídnout a právě Instagram může poukázat na krásu a výjimečnost nejen našeho města ale i jeho okolí,“ přiblížil starosta František John.

Velkou předností této sítě je způsob popisu fotografií a videí a jejich následné lehké vyhledání. Specialitou zde jsou tzv. hashtagy, neboli štítky (například #zabreh). Pod jednotlivými hashtagy jsou uspořádány fotky, které takto byly označeny. Instagram města Zábřeh tak nabádá k používání štítků jako například #zabreh #mestozabreh #mujzabreh #zabrehzije a podobně.

Zábřeh na Instagramu zdroj foto: L. Mahdalová

Instagram například oproti Facebooku primárně není určen pro komunikaci mezi lidmi, ale především pro hromadné sdílení zážitků v podobě fotek či videí. Nejvíce se Instagram používá v chytrých telefonech. Aplikaci je možné zdarma stáhnout v obou hlavních platformách, tedy jak pro Android, tak pro iOS.

Autor: red., L. Mahdalová, zdroj foto: L. Mahdalová

Fotogalerie

Další články z rubriky

Potravinářská inspekce letos uzavřela téměř sto třicet provozoven

Potravinářská inspekce letos uzavřela téměř sto třicet provozoven

Odkaz na seznam včetně fotodokumentace v článku

Blance Poštulkové z Loštic letos náleží titul Živnostnice kraje

Blance Poštulkové z Loštic letos náleží titul Živnostnice kraje

Firmou kraje se stala hranická společnost Cidem

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama a inzerce   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.