Neděle 25. února 2018 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Policisté varují lyžaře v Jeseníkách

24.02.2018 - Policisté varují lyžaře v Jeseníkách -...

Počasí

zatazeno

25.02.2018 - Neděle

Teplota: -8 / -13 - Zataženo

zatazeno

26.02.2018 - Pondělí

Teplota: -8 / -12 - Zataženo

Instagram je novinka, kterou začal používat i Zábřeh

12. června 2017 - 22:44

Zpět na seznam článků

Vše se zde točí kolem hezkých fotografií nebo videí.

Instagram je novinka, kterou začal používat i Zábřeh

Město Zábřeh rozšiřuje své portfolio sociálních sítí o další komunikační kanál. Nově má oficiální Instagramový účet s názvem mestozabreh. Účet najdete snadno na stránkách www.instagram.com po zadání mestozabreh do vyhledávače.

V současné době má město kromě webových stránek a Instagramu také aktivní profil na Facebooku. Do konce roku bude mít také svůj vlastní video Youtube kanál. 

Právě Facebook, kam místní talentovaní fotografové vkládají své snímky na profil „Zábřeh ve fotografii“, vedl k myšlence založení profilu i na Intagramu. „Instagram je jedna z nejmladších sociálních sítí, ale především v posledních dvou letech stoupá v počtu uživatelů velmi strmě vzhůru. Je to velmi nenásilná, pohodová a pozitivní síť, která má největší využití na chytrých telefonech. V jeho prostředí se vše točí kolem hezkých fotografií nebo videí. V tomto směru má Zábřeh určitě co nabídnout a právě Instagram může poukázat na krásu a výjimečnost nejen našeho města ale i jeho okolí,“ přiblížil starosta František John.

Velkou předností této sítě je způsob popisu fotografií a videí a jejich následné lehké vyhledání. Specialitou zde jsou tzv. hashtagy, neboli štítky (například #zabreh). Pod jednotlivými hashtagy jsou uspořádány fotky, které takto byly označeny. Instagram města Zábřeh tak nabádá k používání štítků jako například #zabreh #mestozabreh #mujzabreh #zabrehzije a podobně.

Zábřeh na Instagramu zdroj foto: L. Mahdalová

Instagram například oproti Facebooku primárně není určen pro komunikaci mezi lidmi, ale především pro hromadné sdílení zážitků v podobě fotek či videí. Nejvíce se Instagram používá v chytrých telefonech. Aplikaci je možné zdarma stáhnout v obou hlavních platformách, tedy jak pro Android, tak pro iOS.

Autor: red., L. Mahdalová, zdroj foto: L. Mahdalová

Fotogalerie

Další články z rubriky

Statisíci hejtmanství podpoří pobyty studentů v zahraničí

Statisíci hejtmanství podpoří pobyty studentů v zahraničí

Budoucí řemeslníci se mohou těšit na studentská stipendia

Šumperk plánuje vybudovat cyklotratě v příměstském lese

Šumperk plánuje vybudovat cyklotratě v příměstském lese

Podobné široce známým v Rychlebských horách

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama a inzerce   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.