Lokomotiva Petrovice vs FK SAN-JV Šumperk 0:3

30. května 2013 - 18:55

Horákové rozhodli zápas

ilustrační snímek zdroj foto:sumpersko.net

Ve středu 29. května se odehrálo další mistrovské utkání divizní kopané. Petrovice přivítaly na svém trávníku Šumperk. Blížící se konec soutěže nutí všechna mužstva neprohrávat na domácím trávníku a sbírat co nejvíce bodů. Tým Petrovic zaplakal nad výsledkem, když všechny body přenechal Šumperku, kteřý se představil ve velmi dobrém světle. Ústřední postavou celého mače bylo jméno Horák, které bylo u všech branek.

Od samého začátku se hrál bojovný otevřený fotbal a obou stranách. Jako první se do střelecké listiny zapsal v 19.minutě zápasu Zdeněk Horák, který hlavou vstřelil první branku 0:1. Naopak ve 24.minutě to byl Lukáš Horák, který dalekonosnou petelicí vymetl pavučiny v síti domácího brankaře 0:2. Hráči Petrovic si vytvořili brankové příležitosti, ale Kameník se v brance vždy vyznamenal.
Druhý poločas vyzněl lépe pro domácí celek, který tlačil na pilu s cílem srovnat zápas, ale i přes vyložené šance a dobrý výkon Kameníka, branka do sítě SANU nepadla.

Nedáš dostaneš se opět potvrdilo, když Lukáš Horák se dostal do vyložené šance, ale domácí obrana, za cenu faulu, ho složila k zemi. K exekuci se postavil Gábor, který se upravil na 0:3. Ziskem tří bodů se posunul Šumperk na třetí pozici se 41 body.