Medvědi Beroun 1933 vs Salith Šumperk 4:7

06. března 2013 - 22:43

Draci bodovali v Berouně

logo Draků

Šumperští hokejisté ve středu 6.března opět nadělovali. Tentokrát to odnesl Beroun, který v průběhu utkání prohrával již 1:4, ale dokázal srovnat. V poslední třetině ale Draci rozhodli o svém vítězství dalšími třemi góly.

Výbornou formu potvrdil zadák Tomáš Sedlák, který skóroval dvakrát, dvěma body se blýskli Karel Plášek a Lukáš Finsterle, kapitán Aleš Holík si připsal tři asistence. Šumperští hokejisté navázali na vítězství s Pískem a zdá se, že o dvou týmech putujících do baráže je jasno. Most totiž zvítězil doma s Litoměřicemi 4:1, píseckým nedává moc nadějí ani vydřená výhra 3:1 s Benátkami.

Podrobnosti:Třetiny: 1:3, 3:1, 0:3. Branky a nahrávky: 7. Videlka, 35. Čurda (Videlka), 37. Šulc (Jonáš, Loskot), 40. Lenc (Kaláb) - 7. Pastor (Červenka), 9. Hlinka (Holík), 16. Meidl (Finsterle, Brunec), 32. Sedlák, 53. Sedlák (Holík, Plášek), 59. Plášek (Tesařík). Rozhodčí: Hejduk - Guth, Rittich. Vyloučení: 5:4. Využití: 1:1. Diváci: 99. Střely na branku: 48:26. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:4, 4:4, 4:7.

Beroun:Sedláček - Krejčí, Přindiš, Jebavý, Šulc, Kaláb, Malý - Loskot, Lenc, Jonáš - Doležal, Videlka, Čurda - Kadlec, Hošťálek, Mavrojanidis - Kopec, Tuček, Polák

Šumperk:Vajner - Pastor, Navrátil, Holík, Gewiese, Novotný, Tesařík, Sedlák - Brunec, Skoumal, Cink, Červenka, Plášek, Prokopec, Finsterle, Meidl, Hlinka, Langr

Autor: red.,hokejsumperk