Neděle 19. listopadu 2017 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Festival „Město čte knihu“ pobavil také žáky šumperské učňovky

18.11.2017 - Festival „Město čte knihu“ pobavil také žáky...

Počasí

snih-dest

19.11.2017 - Neděle

Teplota: 3 / 0 - Sníh-Déšť

snih-dest

20.11.2017 - Pondělí

Teplota: 2 / 0 - Sníh-Déšť

Nenechte si ujít šumperskou Bubblemánii

12. září 2017 - 08:52

Zpět na seznam článků

V parku u Vily Doris

Nenechte si ujít šumperskou Bubblemánii

ilustrační snímek zdroj foto: J. Gloza

S novým školním rokem přichází i další sezóna Spolku Jokes&Games, který v Šumperku pořádá zábavné akce, soutěže a hry. Akci, kterou na sobotu 16. září připravuje, určitě ocení malí i velcí fanoušci mýdlových bublin.

Příznačně nazvaná akce Bubblemánie nabídne nejen obrovskou show, která jak samotní organizátoři říkají, bude plná bublin, ale také zábavný mýdlový workshop nebo excelentní vystoupení bublináře. „Bublifuk a bubliny, které se z něho vyfukují, miluje zřejmě každý. Vždycky jste se snažili vyfouknout co největší bublinu, ale teprve až na Bubblemánii zjistíte, že takové to „obří“ bubliny jsou pro mýdlového kouzelníka hračkou,“ vysvětluje koordinátor akce Jakub Gloza a dodává: „Naopak bublinový mág Vám dokáže, že se dají zvládnout mnohem větší a těžší kousky z mýdlové vody a to nejen bubliny!“ láká na akci Jakub.

pozvánka zdroj: J. Gloza

Pokud jste propadli kouzlu mýdlových bublin, určitě si tuto akci nenechejte ujít a vyrazte do parku k Vile Doris, protože právě tam se budou od patnácti hodin dít přímo bublinové zázraky!

Autor: red., J. Gloza

Fotogalerie

ilustrační snímek                zdroj foto: J. Gloza

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama a inzerce   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.