Ozývá se Dračí řev! Liga je zpět!

14. září 2012 - 23:25

Šumperk 15. září v 17.00 hodin – Šumperk vs Mladá Boleslav

ilustrační snímek foto:sumpersko.net

V sobotu 15. září bojují Draci o první body hokejové sezóny 2012/13 před domácím publikem, kde vyzvou na souboj Mladou Boleslav, s Davidem Výborným na ledě a Františkem Výborným na střídačce.

2013_02_MBL

Mladá Boleslav vstoupila do sezóny 2012/2013 vítězstvím nad Litoměřicemi vysoko 6:3. Draci vstoupili do sezóny v Olomouc, kde nedokázali uspět nad domácími Kohouty výsledkem O:1. Šumperk byl v první třetině dlouho lepší, ale v desáté minutě převzali Kohouti aktivitu, ze které vytěžili jediný gól zásluhou Pekrovy dorážky. Draci i přes veškerou snahu neskórovali, přesto po utkání sklidili ovace zaplněného sektoru hostů.

Salith Šumperk:

Štůrala – Pastor, Suchý, Holík, Gewiese, Vrána, Novotný, Sedlák, Tesařík – Staněk, Plášek, Vrdlovec – Brunec, Hlinka, Stoklasa – Skoumal, Cink, Blinka – Haas, Kindl, Červenka

BK Mladá Boleslav:

Lakosil – Němeček, Pojkar, Kasík, Šmach, Jindra, Chaloupka, Drábek – Vrbata, Výborný, Mikulík – Nouza, Koudelka, Pabiška – Kafka, Jiránek, Demel – Rys, Loskot, Lenc - Hrdel

Utkání se odehraje v sobotu 15. září od 17:00 hodin na šumperském zimním stadionu. Věříme, že při prvním domácím utkání nové sezóny přijdete podpořit Draky v boji.