18.04.2024 - ŠumpeRUN 2024 - Registrujte se do závodu na nové trati...

Písek vs Draci Šumperk 3:2sn

09. března 2019 - 09:41

Písek vs Draci Šumperk zdroj foto: Draci Šumperk

Obrovské drama nabídl čtvrtý zápas čtvrtfinálové série v pátek 8. března.

Draci v něm tentokrát dvakrát o gól prohrávali, a to 0:1 a 1:2. Po gólech Jakuba Čuříka a Pavla Mojžíše, který nakonec vytěžil drtivý tlak Draků ve třetí třetině k zaslouženému vyrovnání, dospěl souboj do prodloužení. Ani v něm ale Hauser lepší Šumperk do vedení, a tedy k vítězství, nepustil. Rozhodovaly tak nájezdy, ve kterých symbolicky stejně jako v celém zápase vedli domácí 1:0 a 2:1.

Vachutka sice na úvod páté série srovnal, vzápětí však domácí zadák Bílek rozhodl a Písek tak urval s vypětím všech sil výhru a v neděli se tak rozhodne na šumperském ledě.

Branky a nahrávky: 14. Koupal (Sýbek, Marcilis), 43. Polata, rozh. nájezd Bílek - 22. Čuřík (Vorobjev, Sedlák), 56. Mojžíš (Gewiese, Plášek). Rozhodčí: Velčovský - Horažďovský, Hnát. Vyloučení: 15:12. Využití: 1:1. Diváci: 510. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2.

Písek: Hauser – Turek, Suda, Parýzek, Červinský, Bílek, Hanus – Hučko, V. Šuhaj, Sýbek, Polata, Tintěra, Koupal, Volf. Marcilis, Strnad, Novák

Šumperk: O. Haloda – Tolokonnikov, Mojžíš, Urban, Gewiese, M. Haloda, Řezáč, Sedlák – Pokorný, Romančík, Krejčiřík, Hroch, Vachutka, Kuťák, Plášek, Králík, Antonov, Čuřík, Vorobjev, Ostřanský

Autor: red., Jaroslav Svoboda

Písek vs Draci Šumperk         zdroj foto: Draci Šumperk