Zdravotní indispozice řidiče během jízdy

24.04.2024 - Zdravotní indispozice řidiče během jízdy - Skončila...

SK Kadaň vs Salith Šumperk 5:2

17. listopadu 2014 - 22:35

Severočechům druhé střetnutí vyšlo lépe

ilustrační snímek zdroj foto:archiv

Jediný den pauzy, který měli hokejisté Salith Šumperk k dispozici pro odpočinek po utkání s Kadaní. Pak je ve sváteční pondělí 17. listopadu čekal dlouhý výlet do Kadaně. Pokračovalo 12. kolo první hokejové ligy.

Zahajovací dějství hry vyšlo lépe výběru Radka Kučery, jenž z hole Patrika Moskala vsítil úvodní gól a do konce třetiny hájil těsný náskok 1:0. Kadaň dvěma góly ve druhé třetině otočila vývoj skóre na svou stranu, ale hned na startu poslední dvacetiminutovky srovnala z trestného střílení druhou brankou klání Patril Moskal. O pár mžiků později však uzmul zpátky kadaňskou radost Novák, na konečných 5:2 zvyšovali Kůs a Ton.

V čase 58:05 se navíc nechal vyloučit hostující Vávra a nedal díky tomu Drakům šanci na poslední možnou korekci výsledku. Kadaň tak vrátila Šumperku sobotní porážku a díky poslední třetině si připsala všechny 3 body. Po zápase se tak vyhoupla zpět na pátou příčku prvoligové tabulky.

Podrobnosti:Třetiny: 0:1, 2:0, 3:1.

Branky a nahrávky: 25. Chlouba, 39. Chlouba (Pavlas, Trefný), 43. J. Novák (Hammerbauer, Novák), 51. Kůs (Chlouba, Kadlec), 58. Ton (Jíra, Hejcman) – 14. Moskal (Žálčík), 41. Moskal (TS). Rozhodčí: Svoboda – Špringl, Štofa ml. Vyloučení: 6:9, navíc Bartejs (KAD) 5 + DKU, Hlava (KAD) Nesp. chování. Využití: 1:0. Využití: 1:0. Diváci: 402. Střely na branku: 47:35. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 5:2.

Kadaň: Mouček – Opalek, Stehlík, Bartejs, Pavlas, Trefný, Szathmáry, Mazanec – Ton, Hejcman, Jíra, Kůs, Chlouba, L. Novák, Hammerbauer, J. Novák, Hlava, Berlev, Lehnert

Šumperk: Koutský – Holík, Drtil, Sedlák, Gewiese, Novotný, Slavík, Piegl, Bail – Haas, Velecký, Vávra, Vachutka, Moskal, Žálčík, Brunec, Plášek, Vrdlovec, Starý, Kužílek, Cink

Autor: red.,h.s.

ilustrační snímek               zdroj foto:archiv