Zdravotní indispozice řidiče během jízdy

24.04.2024 - Zdravotní indispozice řidiče během jízdy - Skončila...

SK Kadaň vs Salith Šumperk 6:4

29. prosince 2012 - 21:25

Draci nad Kadaní neuspěli

logo Draků

K poslednímu utkání v roce 2012 se výběr Zdeňka Motáka vydal na severozápad Čech do Kadaně. Už na startu zápasu nebylo nic jednoduché, Draci totiž přišli o další hráče ze svých řad. Ze zdravotních důvodů se k duelu nepostavil Holík, Plášek či Haas. Oproti domácímu utkání s Benátkami chyběl i Hlinka a Cink.

Draci šli přesto už v sedmé minutě do vedení, když se v přesilovce trefil Martin Novotný. Do konce první části se ještě stihl prosadit Hulva, po něm na 1:2 snížil domácí Jíra.

Ve druhé třetině se také brankovalo, Kadaň v ní dokázal zvrátit výsledek na celkových 4:3. Domácí nakonec zvítězili poměrem 6:4 a berou tři body.

Podrobnosti: Třetiny: 1:2, 3:1, 2:1. Branky a nahrávky: 17. Jíra (Mazanec, Ton), 24. Ton (Jíra), 30. Andres (Mazanec, Prošek), 40. Ton (Prošek, Charousek), 43. Ton (Charousek), 57. Seman - 7. Novotný (Matuš, Červenka), 16. Hulva (Staněk, Brunec), 29. Brunec (Hulva, Staněk), 42. Meidl (Pastor, Matuš) Rozhodčí: Horák - Zavřel, Špůr. Vyloučení: 4:4 . Využití: 0:1 . V oslabení: 1:0 . Diváci: . Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:3, 3:3. 4:3, 4:4, 6:4 .

Kadaň: Řehoř (42. Kaššák) - Mazanec, Prošek, Schmidt, Szakal, Opalek, Lučka, Kolčava - Ton, Charousek, Jíra - Hafenrichter, Kůs, Mainer - Ondřej, Račuk, Seman - Stoklasa, Chlouba, Andres – Hanták

Šumperk: Štůrala - Novotný, Suchý, Sedlák, Pastor, Tesařík, Gewise, Navrátil - Meidl, Matuš, Červenka - Brunec, Hulva, Staněk - Rufer, Skoumal, Finsterle

Autor: red.,hokejsumperk