Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Neděle 18. února 2018 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Celní správa kontroluje dálniční známky

17.02.2018 - Celní správa kontroluje dálniční známky - Řidičům...

Počasí

polojasno

18.02.2018 - Neděle

Teplota: 1 / -4 - PoloJasno

polojasno

19.02.2018 - Pondělí

Teplota: 1 / -5 - PoloJasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Těšte se na maraton cestovatelských přednášek

29. ledna 2018 - 22:38

Zpět na seznam článků

Welzlování zve na setkání cestovatelů

Těšte se na maraton cestovatelských přednášek

Těšte se na maraton cestovatelských přednášek zdroj foto: z.k.

Zábřežský festival cestovatelů, dobrodruhů a recesistů Welzlování nabídne v sobotu 10. února maraton cestovatelských přednášek s názvem Welzlovi následovníci. V kině Retro vystoupí celkem šest cestovatelů s přednáškami z cest po pěti kontinentech.

Na milovníky dálek a dobrodružství čeká nejen spousta fotografií a videozáznamů, ale také množství neobvyklých zážitků z cest po východní Africe, kanadské divočině či jižním ostrově Nového Zélandu. „Zajímavé bude jistě také povídání o cestě s ruskými motocykly Ural z jejich mateřského závodu na západní Sibiři přes pohoří Ural, Petrohrad a Pobaltí do Česka nebo o cyklovýpravě do Gruzie, která si dala za cíl zdolávat nejvyšší horská sedla Kavkazu a nahlížet do každodenního života obyčejných lidí žijících v nejodlehlejších oblastech této země,“ zve na cestovatelský festival Zdeněk David.

K dalším festivalovým lákadlům bude patřit výstava fotografií ze Soloveckých ostrovů, stylové občerstvení v podobě grilované cestovatelské klobásy a piva Welzl nebo tradiční losování o zajímavé ceny.

Setkání Welzlových následovníků v zábřežském biografu je naplánováno od patnácti dodvaadvaceti hodin. „Celodenní vstupné činí sedmdesát korun, zvány jsou i děti, které budou mít vstup zdarma," upřesnil Zdeněk David.

Autor: red., z.k.

Fotogalerie

Těšte se na maraton cestovatelských přednášek   zdroj foto: z.k.

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama a inzerce   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.