Pondělí 22. ledna 2018 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Zloděj z ukradené karty provedl přes šedesát plateb za dva dny

21.01.2018 - Zloděj z ukradené karty provedl přes šedesát plateb za...

Počasí

zatazeno

22.01.2018 - Pondělí

Teplota: -2 / -6 - Zataženo

snih

23.01.2018 - Úterý

Teplota: 1 / -3 - Sníh

V Šumperku a Olomouci energetici prodloužili otevírací dobu zákaznických center

08. ledna 2018 - 11:44

Zpět na seznam článků

Vyšli vstříc zákazníkům, kteří preferují osobní kontakt

V Šumperku a Olomouci energetici prodloužili otevírací dobu zákaznických center

ČEZ prodlužuje po celé republice otevírací dobu svých zákaznických center. Zkrátka nepřijdou ani centra v Olomouci v budově Regionálního centra naproti vlakovému nádraží a v Šumperku na Langrově ulici. V zákaznických centrech mohou lidé uzavřít či změnit smlouvu na odběr elektřiny a plynu, ale také objednat chytrý termostat, instalaci střešní fotovoltaické elektrárny nebo se ohledně elektřiny a tepla jen poradit.

V Olomouci se provozní doba prodloužila v úterý a ve čtvrtek o dvě hodiny do osmnácti, v pondělí a ve středu o hodinu do osmnácti, v pátek o hodinu do sedmnácti. V Šumperku se prodloužila otevírací doba v úterý a ve čtvrtek o hodinu do sedmnácti.  „Přestože se postupně zvyšuje počet vyřízených požadavků přes internet, máme stále velký počet zákazníků, kteří preferují osobní kontakt. Proto jsme se rozhodli prodloužit otevírací dobu v našich zákaznických centrech,“ říká generální ředitel ČEZ Prodej Tomáš Kadlec.

zákaznické centrum zdroj foto: V. Sobol

Zákaznická centra, jejichž pobočková síť je mezi energetikami nejrozsáhlejší, jsou pro návštěvníky k dispozici ráno už od osmi hodin a energetická společnost nyní prodlužuje jejich provoz v odpoledních hodinách. „Chceme zvýšit spokojenost našich zákazníků. Nenabíráme kvůli prodloužení otevírací doby nové pracovníky, dosáhneme toho kroky, které posílí efektivitu naší práce,“ říká Michal Kovařík, ředitel pro prodej a obsluhu.

Autor: red., V. Sobol

Fotogalerie

Další články z rubriky

Muzeum Šumperk oslovuje letecké modeláře

Muzeum Šumperk oslovuje letecké modeláře

Připravuje výstavu věnovanou leteckým modelům

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama a inzerce   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.