Úterý 16. ledna 2018 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Muzeum Šumperk oslovuje letecké modeláře

16.01.2018 - Muzeum Šumperk oslovuje letecké modeláře - Připravuje...

Počasí

snih

16.01.2018 - Úterý

Teplota: 0 / -6 - Sníh

snih

17.01.2018 - Středa

Teplota: 0 / -4 - Sníh

foto

VIDEO: "Pojď hrát hokej," zvou šumperští Mladí Draci

08. září 2017 - 20:08

Zpět na seznam článků

Sportovní akce pro děti v areálu Základní školy Šumperk, Dr. E. Beneše 1

V úterý 19. září budou mít všechny děti bez rozdílu úrovně pohybových dovedností jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. V areálu Základní školy Šumperk, Dr. E. Beneše 1 akce s názvem Týden hokeje.

Kromě zážitků a možnosti vyzkoušet si spoustu hokejových dovedností si děti navíc s sebou domů mohou odnést zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy! Akci pořádá Hokejový Klub Mladí Draci Šumperk ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje.

pozvánka zdroj: mus

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí vhodné oblečení do tělocvičny a tenisky.

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku od čtyř do omsmi let a jejich rodiče, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím. Pro děti je připraven zábavný program v tělocvičně i ve třídě, rodiče zde získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

Pro účastníky Týdne hokeje je pak připravena ještě další výhoda. Každé dítě, které se na akci přihlásí do projektu Pojď hrát hokej a klub bude zaregistrováno do Českého svazu ledního hokeje, získá poukaz v hodnotě 1500 korun na nákup hokejové výstroje.

Více informací o příspěvku na první hokejovou výstroj najdete ZDE

Akce Týden hokeje se v rámci projektu „Pojď hrát hokej“ koná podruhé po celé České republice a celkově už potřetí. Dosavadní ročníky umožnily získat první zkušenost s ledním hokejem více než šesti tisíc dětem.

Autor: red., mus., hk- Mladí Draci

Fotogalerie

Další články z rubriky

BASKET: Šumperk vs Ostrava 58 : 69

BASKET: Šumperk vs Ostrava 58 : 69

Reportáž z utkání juniorek U 19

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama a inzerce   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.