Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Sobota 18. listopadu 2017 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Vlastimil Lakosil: „Vyhovuje mi, když hodně chytám a jsem v permanenci“

17.11.2017 - Vlastimil Lakosil: „Vyhovuje mi, když hodně chytám a...

Počasí

polojasno

18.11.2017 - Sobota

Teplota: 3 / 0 - PoloJasno

snih-dest

19.11.2017 - Neděle

Teplota: 2 / 0 - Sníh-Déšť

Zde je místo pro Vaši reklamu

Zábřežský Fest jak Pěst se koná po patnácti letech!

02. listopadu 2017 - 10:54

Zpět na seznam článků

Kulturákem se prožene punková smršť

Po patnácti letech oprášila zábřežská skupina Punk Floid festival Fest jak Pěst, který se tentokrát přesune do kulturního domu a bude mít nádech oslav, neboť se koná zejména u příležitosti dosažení zletilosti populárních „pankáčů“.

Velká punkrocková párty odstartuje v sobotu 11. listopadu už v šestnáct hodin a svým příznivcům se postupně v roli gratulantů představí kapely Rabies, The Fialky, Houba, Volant, Punk Floid, Nežfaleš, Burani z New Jersey a Ilegality. „Se všemi těmito kapelami máme hodně společného a už dlouho s nimi spolupracujeme, v neposlední řadě máme za sebou řadu hudebních večírků a divokých mejdanů,“ říká s úsměvem frontman kapely Floutek.

Punk Floid zdroj foto:z.k.

Punkový večírek bude mít své pokračování v Klubu Ve Zdi, kde asi hodinu po půlnoci začne vystoupení písničkáře Záviše, jehož tvorba je označována jako „pornofolk“. Punkovou noc zakončí „punkotéka“, která je plánována až do ranních hodin. „Upozorňujeme, že do Zdi se dostanou pouze lidi s platnou páskou z kulturáku. Bude to pro ně určitě super bonus,“ míní Floutek.

Vstupné v předprodeji na vstup do kulturního domu i do Klubu Ve Zdi činí příznivých 200 korun, v den konání festivalu podraží o padesátikorunu.

 
 

Autor: red.,z.k.

Fotogalerie

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama a inzerce   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.