Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Středa 20. března 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Nejlepší webové stránky mají v Mohelnici a Lipové – lázních

19.03.2019 - Nejlepší webové stránky mají v Mohelnici a Lipové –...

Počasí

Jasno

20.03.2019 - Středa

Teplota: 8 / 0 - Jasno

Oblačno

21.03.2019 - Čtvrtek

Teplota: 11 / 3 - Oblačno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Radka Fišarová podpoří svým koncertem šumperské seniory

21. listopadu 2017 - 08:27

Zpět na seznam článků

Podpořte zakoupením vstupenky realizaci projektu pro Pontis

Šansonový koncert „Pocta Edith Piaf“ věnuje Radka Fišarová šumperskému Pontisu, jehož je patronkou. Výtěžek tohoto benefičního koncertu poputuje do Denního stacionáře Volba a bude použit na realizaci projektu gardenterapie pro seniory.

Benefiční koncert „Pocta Edith Piaf“ začne ve středu 29. listopadu v devatenáct hodin v Klášterním kostele v Šumperku.

pozvánka na Benefiční koncert zdroj: mus

Zazní tu nejen slavné písně z repertoáru šansoniérky Edith Piaf, ale také známé skladby Charlese Aznavoura, Mireille Mathieu či zhudebnělé básně Jacquesa Preverta. Dámu českého šansonu Radku Fišarovou hudebně doprovodí akordeonista Aliksandr Yasinski a kytarista Miroslav Linka. „Opravdu si moc vážíme toho, že se Radka Fišarová stala patronou Pontisu a nezištně nám tímto koncertem pomůže k tomu, abychom mohli seniorům v našem denním stacionáři dopřát gardenterapii, která je pro ně velmi prospěšná,“ říká ředitel společnosti Pontis Šumperk Miroslav Adámek.

Miroslav Adámek při loňské předvánoční akci Pontisu zdroj foto: archiv šumpersko.net

Denní stacionář využívají lidé, kteří ať už z jakýchkoliv důvodů nemohou nebo nechtějí být sami doma.

Pracovníci denního stacionáře se starají o to, aby čas, jenž tráví senioři bez svých blízkých, kteří se jim nemohou celodenně věnovat, využili co nejlépe. „Gardenterapie nebo také green care, je báječný prostředek, který umožní všem lidem, věnovat se smysluplné, krásné a naplňující činnosti. Vycházíme nejen z nejnovějších poznatků a trendů, ale hlavně z našich zkušeností, které jsou s pěstováním květin, bylin i zeleniny velmi pozitivní. Výtěžek z benefičního koncertu by nám přispěl na nákup vyvýšených záhonů, či přímo zahrádek, ve kterých by si klienti mohli vytvářet své minizahrádky. Též je důležité, že tyto záhony jsou mobilní a je možno s nimi pracovat i s lidmi upoutanými na vozík,“ říká vedoucí denního stacionáře Petra Pospíšilová.

Autor: red., H. Písková

Fotogalerie

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.