fitnesskotelna
Zde je místo pro Vaši reklamu
zima
Pondělí 27. ledna 2020 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

SHK Hodonín vs Draci Šumperk 4:3

26.01.2020 - SHK Hodonín vs Draci Šumperk 4:3 - Reportáž ze zápasu

Počasí

27.01.2020 - Pondělí

Teplota: 1 / -2 - Sníh

28.01.2020 - Úterý

Teplota: 1 / 0 - Sníh

loutka dva

Řidič zachytil a zranil chodce v Zábřehu

14. ledna 2020 - 18:06

Zpět na seznam článků

Dopravní nehodu nenahlásil policii

 Řidič zachytil a zranil chodce v Zábřehu

DN Zábřeh zdroj foto: PČR

 Dopravní policisté zjišťují veškeré okolnosti, za nichž došlo ve středu 18. prosince  o půl páté odpoledne na ulici Postřelmovské v Zábřehu, v prostoru před autobusovou zastávkou Zábřeh – Poliklinika, ke střetu vozu značky Škoda Felicia s chodcem. „Podle prvotních informací čtyřiašedesátiletý řidič Felicie jedoucí ve směru od ulice Československé armády přehlédl v tomto úseku chodce přecházejícího silnici směrem k poliklinice a toho zachytil svým vozem. Po nárazu chodec upadl na silnici. Zraněného chodce řidič, aniž by nehodu oznámil policii, přepravil k ošetření do nemocnice. Nehodu pak policistům oznámil až dodatečně,“ uvedla tisková mluvčí policie Olomouckého kraje Jiřina Vybíhalová.

dopravní nehoda u Zábřehu zdroj foto: PČR

Policie v této souvislosti žádá o pomoc případné svědky, kteří mají jakýkoliv poznatek k okolnostem a průběhu této dopravní nehody. „Případně řidiče, kteří mohli nehodu zachytit na záznamové zařízení ve vozidle, aby kontaktovali šumperské dopravní policisty buď na tel. čísle 735 788 600, nebo také kdykoli na bezplatné lince 158,“ obrací se na veřejnost Jiřina Vybíhalová.

Autor: red., pis., zdroj foto: PČR

Fotogalerie

DN Zábřeh            zdroj foto: PČR

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.