Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Neděle 07. března 2021 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Trojnásobný vítěz Wintermana podpoří díky výzvě „Vzhůru pomoci“ dvě nemocné děti

07.03.2021 - Trojnásobný vítěz Wintermana podpoří díky výzvě...

Počasí

07.03.2021 - Neděle

Teplota: 4 / -3 - SkoroJasno

08.03.2021 - Pondělí

Teplota: 4 / -3 - SkoroJasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

"Vážíme si spokojenosti našich pacientů", říká ředitel Šumperské nemocnice Volnohradský

28. listopadu 2012 - 21:00

Zpět na seznam článků

Šumperská nemocnice získala v celorepublikovém hodnocení pět hvězdiček.

"Vážíme si spokojenosti našich pacientů", říká ředitel Šumperské nemocnice Volnohradský

Šumperská nemocnice zdroj foto:sumpersko.net

Úspěch zaznamenala Šumperská nemocnice, která je členem skupiny AGEL, v celostátním hodnotícím projektu Nemocnice ČR 2012. Pacienti v anonymním hlasování hodnotili spokojenost s péčí ve 159 nemocnicích z celé České republiky. V kategoriích spokojenosti pacientů s ambulantní a lůžkovou péčí Šumperská nemocnice získala nejvyšší možný počet pěti hvězdiček. Spokojenost pacientů byla vyšší než osmdesát procent.

„Dobrého výsledku v celostátním průzkum spokojenosti pacientů, a tedy i přízně pacientů, si samozřejmě hluboce vážíme. Moc bych chtěl tímto našim pacientům poděkovat. Dobré hodnocení je výsledkem práce všech zaměstnanců naší nemocnice,“ uvedl ředitel Šumperské nemocnice Radan Volnohradský.

Mudr. Radan Volnohradský

Průzkum každoročně provádí organizace HealthCare Institute, v letošním roce probíhal od března do konce září. Celá zpráva k dispozici ZDE.

Své názory vyjádřilo více než čtyřicet tisíc hospitalizovaných pacientů a jednadvacet tisíc pacientů vyšetřených v ambulancích. Pacienti hodnotili například chování personálu, dodržování zásad intimity či celkovou úroveň zdravotní péče.

„Právě chování zaměstnanců je z hlediska pacienta velmi důležité. Další podstatnou součástí je i prostředí, kvalita služeb, kam patří třeba i čistota v nemocnici, kvalita ložního prádla, jídla a řada dalších věcí. Snažíme se, aby byli pacienti ve všech těchto ohledech u nás maximálně spokojní,“ dodal ředitel Radan Volnohradský s tím, že dobrý výsledek je pro nemocnici zavazující v zlepšování kvality poskytovaných služeb.

Absolutním vítězem letošního hodnocení péče o pacienty se stala Karvinská hornická nemocnice, následovaná Nemocnicí Kadaň, Městskou nemocnicí Ostrava a nemocnicí Na Homolce. Zvlášť byly hodnoceny nemocnice fakultní, kde první místo obsadila Fakultní nemocnice Ostrava.

Autor: red.,H. Szotkowská, zdroj foto:sumpersko.net, AGEL

Fotogalerie

Šumperská nemocnice    zdroj foto:sumpersko.net

Další články z rubriky

Exkluzivní Fotogalerie

Jeseníky

Jeseníky

Fotek: 28
Přidáno: 06.01.2021

Přestupní terminál Šumperk

Přestupní terminál Šumperk

Fotek: 21
Přidáno: 16.11.2020

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.