Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Středa 18. května 2022 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Nové příměstské tábory v Šumperku

18.05.2022 - Nové příměstské tábory v Šumperku - Dům kultury...

Počasí

18.05.2022 - Středa

Teplota: 18 / 6 - SkoroJasno

19.05.2022 - Čtvrtek

Teplota: 21 / 5 - Jasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

7 pádů Honzy Dědka

03. května 2022 - 13:05

Zpět na seznam článků

Premiéra v šumperském kulturáku

7 pádů Honzy Dědka

Honza Dědek zdroj foto: DK

V současnosti nejoblíbenější talkshow 7 pádů Honzy Dědka můžete znát z pravidelného vysílání na televizi Prima.

Nyní v premiéře v polovině května zamíří z televizních obrazovek do šumperského domu kultury, kde kromě moderátora Honzy Dědka přivítáme hereckou dvojici Veroniku Žilkovou a Václava Koptu. „Velmi nás těší, že renomovaný novinář a publicista Honza Dědek přijal naše pozvání. Společně s ním do Šumperka zavítají oblíbení herci Veronika Žilková a Václav Kopta. Nenechte si ujít příležitost setkat se s tímto pohotovým moderátorem a jeho hvězdnými hosty tváří v tvář,“ zve produkční domu kultury Michaela Horáková.

Hosté dostanou podstatně více prostoru, než jsou diváci z televizních obrazovek zvyklí. Těšit se tak mohou na ještě intenzivnější porci pohodové zábavy. Čeká je devadesát minut zajímavých rozhovorů „o všem a pro všechny”, během kterých se nudit rozhodně nebudou.

Osobnost moderátora je však vždy klíčová. I zkušený profesionál, jakým je právě Honza Dědek, zažil několikrát za svou kariéru během rozhovorů horké chvilky. „Nejtěžší jsou hosté, kteří buď nemluví, nebo mlčí. Pokud se někteří hosté ujmou slova, promění talkshow v monolog, který diváky baví, nemám problém se sám stát jedním z nich. Ale pokud z donucení převažují moje promluvy, začínám se potit,“ přiznává novinář, jehož rozmluvy s hosty působí vždy bezprostředním a pohodovým dojmem.

Dodává však, že bez důsledné přípravy ke svému moderátorskému stolu nikdy neusedá. „Miluji improvizaci - pokud je dopředu dobře nazkoušená… Jinými slovy - sázím na co nejlepší přípravu, která je mi pevnou půdou pod nohama, teprve pak lze dle mého soudu improvizovat.“

Zažijte na vlastní kůži atmosféru 7 pádů Honzy Dědka a nahlédněte pod pokličku toho, jak vzniká tento zábavný pořad, který vznikl v roce 2011. „Od té doby se v něm vystřídalo již přes pět set padesát hvězdných hostů. Rozhovory se staly současně fenoménem na YouTube, kde je k dnešnímu dni zhlédlo na padesát sedm miliónů lidí a přes sto třicet tisíc diváků talkshow pravidelně odebírá,“ upřesnila produkční.

Talkshow se uskuteční v pátek 13. května od devatenácti hodin ve velkém sále domu kultury, vstupné na sezení je 300, 350 a 400 korun.

Autor: red., Michaela Horáková - DK - zdroj foto: DK

Fotogalerie

Honza Dědek                zdroj foto: DK
pozvánka               zdroj: DK

Další články z rubriky

Exkluzivní Fotogalerie

Kapela Jelen v Šumperku

Kapela Jelen v Šumperku

Fotek: 67
Přidáno: 23.04.2022

Princezky a princezny v silničním muzeu

Princezky a princezny v silničním muzeu

Fotek: 39
Přidáno: 15.04.2022

Velikonoce na Zámečku ve Vikýřovicích

Velikonoce na Zámečku ve Vikýřovicích

Fotek: 68
Přidáno: 11.04.2022

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty   |    Nastavení souborů Cookies

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.