Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Úterý 11. srpna 2020 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

„Koncert Zvuky 21. století“

10.08.2020 - „Koncert Zvuky 21. století“ - Netradiční hudební...

Počasí

11.08.2020 - Úterý

Teplota: 27 / 18 - Bouřky

12.08.2020 - Středa

Teplota: 28 / 16 - PoloJasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

7apůlfest nabídne premiérové vystoupení kapely Divokej Bill v Zábřehu

27. března 2015 - 09:42

Zpět na seznam článků

Hudební festival se vrací po roční odmlce v plné síle

Velký koncert v domovských Úvalech a k tomu pouze devět vybraných letních festivalů, mezi nimiž figuruje i zábřežský 7apůlfest, takový je letos koncert plán populární kapely Divokej Bill. S ní se do regionu vrací i oblíbená „sedmapůlka“, jejíž pořadatelé před pár dny spustili prodej limitované edice cenově zvýhodněných vstupenek.

Skupina Divokej Bill, kterou dříve proslavily stovky koncertů za rok, se letos rozhodla odehrát méně vystoupení, ovšem pro více posluchačů najednou. Návštěvníky festivalu čeká výpravná show, během níž zazní jak největší hity kapely, tak i novinky z připravovaného alba. „Zábřežský festivalový koncert odehrajeme v hlavním večerním čase. Chceme předvést energický, svižný set podpořený pěknými světly,“ popisuje houslista Divokýho Billa Adam Karlík.

Divokej Bill zdroj foto: z.k.

Zábřežský festival se tak po roční odmlce vrátí na své obvyklé místo, tedy plavecký areál, v plné síle. Uskuteční se zde již po jedenácté, a to v tradičním předprázdninovém termínu – v sobotu 27. června.

Kapela Divokej Bill, která bude mít v Zábřehu svou premiéru, však zdaleka nebude jediným lákadlem znovuzrozeného festivalu. Svoje publikum si určitě najde také jedna z nejúspěšnějších kapel české hudební scény UDG či hudební nářez Tomáše Hajíčka a jeho kapely Krucipüsk. „Vedle těchto hudebních aktivit, které se představí na dvou scénách, chystáme i velkou dětskou scénu s atraktivním programem a dalšími zajímavými jmény,“ uvedl produkční Vratislav Jarmar s tím, že děti budou mít na festival vstup zdarma.

Autor: red., z. k.

Fotogalerie

Další články z rubriky

Exkluzivní Fotogalerie

Burgenland 2020 II

Burgenland 2020 II

Fotek: 41
Přidáno: 04.08.2020

Burgenland 2020 I

Burgenland 2020 I

Fotek: 43
Přidáno: 04.08.2020

Den s Horskou službou

Den s Horskou službou

Fotek: 34
Přidáno: 20.07.2020

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.