Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Pátek 20. dubna 2018 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Desetimilionová sankce hrozí některým zaměstnavatelům na Zábřežsku a Litovelsku

19.04.2018 - Desetimilionová sankce hrozí některým zaměstnavatelům...

Počasí

polojasno

20.04.2018 - Pátek

Teplota: 24 / 11 - PoloJasno

polojasno

21.04.2018 - Sobota

Teplota: 22 / 10 - PoloJasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

AKTUALIZOVÁNO:Hana Vaňková hledá ztracenou fenku Agátu pro nemocného syna Petra

24. července 2013 - 20:56

Zpět na seznam článků

Děkujeme za pomoc při hledání.

AKTUALIZOVÁNO:Hana Vaňková hledá ztracenou fenku Agátu pro nemocného syna Petra

hledá se fenka Agáta zdroj foto:H.Vaňková

Chci Vás požádat o pomoc, při hledání našeho ztraceného pejska, kterého jsem pořídila svému těžce postiženému synovi Petříkovi. Kvůli hrubému chování jednoho výrostka se psík ztratil.

Jedná se o deseti měsíční fenku barevného boloňského psíka jménem Agátka (Agi), která je ostříhaná nakrátko, měla růžový obojek s kamínky se žlutou psí známkou obce Petrov nad Desnou.

V pondělí 22. července byla s dcerou na koupališti Krásné, kde ji dcera přivázala u mola, ze kterého se skáče do vody a šla si skočit, ale přišel tam její známý, odepl Agi z vodítka a dělal, že jí hodí do vody, všichni na něj křičeli ať to nedělá, ale on ji tam přece hodil, dcera ji ve vodě chytla, Agi se trochu se uklidnila, ale ten kamarád skočil taky do vody a dceři ji vytrhl z rukou a plaval kousek s ní, pak ji pustil a pes doplaval na břeh, kde ji chtěly kamarádky chytnout, jenže ona začala utíkat (asi chytla amok). . . Dcera ji s kamarádem na kole sledovali, ale Agi nereagovala na volání a utíkala dál a za nádražím v Petrově nad Desnou vběhla do lesa a už ji neviděli, hledali ji, ale bohužel se to nepodařilo, bylo to asi kolem šesté odpoledne. Obeslala jsem obecní úřady v okolí, ale bůh ví, kde mohla skončit a taky mohla ztratit obojek. Informace volejte na telefon 732180497

Děkuji za pomoc při hledání Agátky.

AKTUALIZOVÁNO:24.července

Krásný večer, chci Vám moc poděkovat za pomoc při hledání naší Agátky, všem hodným lidičkám, kterým není osud ostatních lidiček a zvířátek lhostejný.

Petřík s Agátou 24.července foto:H.Vaňková

Děkuji za zveřejnění naší prosby o pomoc při hledání Petříkova pejska, za každé sdílení i za ochotu všech obecních úřadů, které s ochotou naši prosbu s fotkou Agátky zveřejnily a vyvěsily na vývěskách a hlavně pánovi z Vikýřovic, který mi dnes zavolal (omlouvám se jméno jsem zapomněla) a počkal na mně,než jsem tam dojela.

Poslední stopa byla u Trámků, projela jsem okolní uličky a pak se vrátila k Trámkům a Agi se vynořila na rohu hospody, zastavila jsem snad u prostřed silnice, vyskočila z auta, zavolala na ni, chudák zalehla vyděšená, tak jsem jí vzala do náruče a naložila do auta, půl cesty domů kňourala, ale jak jsem zastavila doma a u branky na ní čekal náš Benik (zlatý retrívr),

Agáta a Benik 24.července foto:H.Vaňková

vyskočila z auta a začala vesele štěkat, tak se ti dva vesele přivítali, domů už vběhla veselá, všechny nás poskákala, dali jsme jí jídlo

Agáta 24.července foto:H.Vaňková

a proběhla koupel a naštěstí to vypadá, že na ní dvoudenní nedobrovolný výlet nezanechal následky Usmívající se

Ještě jednou Vám všem děkuji za pomoc.  

Autor: Hana Vaňková

Fotogalerie

hledá se fenka Agáta      zdroj foto:H.Vaňková
hledá se fenka Agáta      zdroj foto:H.Vaňková
fenka Agáta se našla        foto:H.Vaňková

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama a inzerce   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.