Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Úterý 15. října 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Radnice přijímá nominace na Cenu města Zábřeh

15.10.2019 - Radnice přijímá nominace na Cenu města Zábřeh -...

Počasí

15.10.2019 - Úterý

Teplota: 21 / 14 - Oblačno

16.10.2019 - Středa

Teplota: 15 / 10 - Oblačno

Zde je místo pro Vaši reklamu

AKTUALIZOVÁNO:Sto závodníků je přihlášených do soutěže Hranická věž

16. května 2014 - 08:02

Zpět na seznam článků

Organizátoři čekají, že se počasí umoudří

AKTUALIZOVÁNO:Sto závodníků je přihlášených do soutěže Hranická věž

Hranická věž 2013 zdroj foto:HZS OK

Pátý ročník soutěže Hranická věž proběhne v pátek 16. května v Hranicích. Pokud počasí dovolí, start prvních závodníků je plánován na 9.00 hodin ráno na stadionu SK Hranice na Źáčkově ulici. 

Disciplíny soutěže Hranická věž jsou dvě, a to běh na 100 m s překážkami a výstup do čtvrtého podlaží cvičené věže. Tyto disciplíny hasiči plní také při požárním sportu, kdy jsou vyhodnocovány společně jako dvojboj.

Hranická věž 2013 zdroj foto:HZS OK

Letošní, již pátý ročník soutěže Hranická věž proběhne na dvou místech, a to od 9.00hodin na stadionu SK Hranice, kde proběhne slavnostní zahájení soutěže.„Přihlášení závodníci zde budou běhat 100 m s překážkami. Každý z nich má dva pokusy. Jakmile skončí tato část soutěže, přesunou se všichni závodníci do prostor požární stanice v Hranicích, kde proběhne výstup do čtvrtého podlaží cvičné věže,“ informovala tisková mluvčí HZS Olomouckého kraje Vladimíra Hacsziková.“Doufejme, že se počasí umoudří a všech sto závodníků z řad jak profesionálních, tak i dobrovolných hasičů z celé České republiky, kteří jsou přihlášeni do letošního ročníku Hranické věže, bude moci na start nastoupit,“dodává mluvčí.

Aktualizováno 16.května:Organizátoři se z důvodu nepříznivého počasí rozhodli ZRUŠIT dnešní závod Hranickou věž. „Soutěžící však o závod nepřijdou, bude stanoven nový, náhradní, termín soutěže,“ uvedla tisková mluvčí Hacsiková.

 

Autor: red.,V.Hacsiková

Fotogalerie

Hranická věž 2013 zdroj foto:HZS OK

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.