Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Sobota 23. října 2021 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Žákyně sedmé třídy zachránila život mladšímu kamarádovi

22.10.2021 - Žákyně sedmé třídy zachránila život mladšímu...

Počasí

23.10.2021 - Sobota

Teplota: 9 / 4 - Oblačno

24.10.2021 - Neděle

Teplota: 10 / 0 - SkoroJasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

AkustikFest představí neoposlouchané kapely

05. října 2021 - 15:34

Zpět na seznam článků

Představí talentové hudebníky z regionu

AkustikFest představí neoposlouchané kapely

Tarzan AkustikFest zdroj foto: z.k.

Multižánrový hudební festival AkustikFest určený pro milovníky neotřelé a neoposlouchané muziky letos obsadí jeviště zábřežského kulturního domu v sobotu 16. října. Také letos představí především talentované hudebníky z regionu, ale i zajímavé osobnosti české hudební scény.

Za oponou kulturáku se posluchači setkají s brněnskou skupinou Tranzan, jazzrockovým duem Hanka & Veronique, pop-folkovým uskupením Veronika Wildová a Divoko a také se zábřežským hudebníkem Richardem Baksevanidisem a jeho kapelou. „Největším tahákem bude určitě kapela Tranzan, která hraje ekologicky laděné písně. Víc než o laciné agitky jde ale o poetické příběhy a písně plné silných obratů,“ říká Baksevanidis. AkustikFest je akcí s neobvyklým formátem.

Hlavně proto, že se koná v zajímavém jevištním prostoru, který má svou neopakovatelnou atmosféru a kde jsou návštěvníci v bezprostředním kontaktu s účinkujícími.

pozvánka zdroj: z.k.

Vstupné na akci se začátkem v devatenáct hodin činí v předprodeji 200 korun, v den koncertu si návštěvníci za vstup připlatí padesátikorunu. „Pořadatelé ze Zábřežské kulturní upozorňují, že kapacita je omezena na maximálně sto čtyřicet míst,“ upřesnil Zdeněk David.

Autor: red., Z. David, zdroj foto: z.k.

Fotogalerie

Tarzan AkustikFest             zdroj foto: z.k.

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.