Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Pondělí 29. května 2023 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Mohelnický bagr opět přilákal zloděje

29.05.2023 - Mohelnický bagr opět přilákal zloděje - Auto není...

Počasí

29.05.2023 - Pondělí

Teplota: 23 / 7 - SkoroJasno

30.05.2023 - Úterý

Teplota: 20 / 12 - PoloJasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Amadeus se rozloučí na benefičním představení

05. března 2022 - 09:05

Zpět na seznam článků

Pozvánka na derniéru

Amadeus se rozloučí na benefičním představení

Amadeus zdroj foto: DŠ - Pavel Nesvadba

Šumperské divadlo se rozhodlo připojit k řadě institucí, které nehodlají pouze přihlížet neutěšené situaci vzniklé kvůli ruské agresi na Ukrajině. V době, kdy je potřeba každá podpora, a ta finanční obzvlášť, se uskuteční benefiční představení, kdy tržba bude určena na pomoc osobám postiženým ozbrojeným konfliktem na Ukrajině.

Charitativní akce proběhne v sobotu 12. března, kdy se v hlavním sále Divadla Šumperk odehraje drama Petera Shaffera Amadeus, které popularizoval svou oscarovou filmovou adaptací Miloš Forman. Začátek je naplánován na sedmnáctou hodinu. „Současně půjde o derniéru šumperského Amadea, poslední hry, kterou divadlo nasadilo před vypuknutím koronavirové pandemie,“ uvedla mluvčí šumperské radnice Soňa Singerová, která upřesnila: „Vstupné je 300 korun, ale vzhledem k humanitárnímu účelu akce lze přispět i více. Záleží na každém divákovi.“

Pro divadelní příznivce bude zároveň před představením, o přestávce i po jeho skončení otevřen bar v Zrcadlovém sále. Všichni, kdo chtějí pomoci dobré věci a užít si kulturní zážitek, jsou srdečně zváni.

Autor: red., S.Singerová - mus,

Fotogalerie

Amadeus                zdroj foto: DŠ - Pavel Nesvadba

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty   |    Nastavení souborů Cookies

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.