Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Sobota 23. ledna 2021 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Šumperští zastupitelé vyhodnotí ceny města

22.01.2021 - Šumperští zastupitelé vyhodnotí ceny města - Ve...

Počasí

23.01.2021 - Sobota

Teplota: 7 / 1 - Zataženo

24.01.2021 - Neděle

Teplota: 2 / -1 - Sníh

Zde je místo pro Vaši reklamu

Americký fotbal v Šumperku

06. dubna 2016 - 10:12

Zpět na seznam článků

Přijďte podpořit domácí Dietos!

Americký fotbal v Šumperku

ilustrační snímek zdroj foto: archiv sumpersko.net

Šumperk měl mít touto dobou již vstup do sezóny 2016 za sebou, ale okolnosti tomu chtěli jinak a plánované utkání v Pardubicích v termínu 3. dubna sehráno nebylo. Jako důvod prezentoval tým z východu Čech stav, kdy hřiště nebylo způsobilé pro hru a soukromý majitel nechtěl povolit, aby domácí borci vyznávající zeleno-černé barvy naskočili do pelotonu jménem 4. LIGA.

Dietos se tak museli popasovat s nepříjemnou situací, kdy se plně připravovali na start soutěže, ale místo toho se opět museli vrátit do tréninkového procesu. ,,Situace to pro nás určitě nebyla příjemná, protože myšlenkami a přípravami byl celý tým v zápase proti Bucks. Na druhou stranu nám ještě týden navíc pomohl a mohli jsme s rukama projít jednotlivé herní prvky, ba co víc dobít baterky po velmi výživných čtrnácti dnech, kdy jsme absolvovali scrimmage a společný týmový kemp. Každopádně herní praxe je herní praxe‘‘ uvedl tiskový mluvčí klubu Milan Kolařík.

pozvánka zdroj: M. Kolařík

Ostrá a velmi těžká premiéra tak na tým z podhůří Jeseníků čeká právě tuto neděli, kdy na hlavní hřiště v areálu Tyršova stadionu přijede loňský finalista a velký aspirant na celkový triumf Vysočina Gladiators. Ten si v prvním utkání tohoto ročníku z gusta smlsnul na rezervě pražských Mustangs s celkovým skóre 89:0. Dá se tak očekávat, že do Šumperka přicestují v dobré náladě a hlavně jako favorit, což v minulých ročnících nebylo tak úplně pravidlem. Trenér domácího celku dodává: ,,Rozhodně nás nečeká nic jednoduchého a opravdu ostrý začátek sezóny. Každopádně jak jsem říkal i klukům častokrát a v neděli to zopakuji, tak my se musíme dívat hlavně sami na sebe a soustředit se na svůj výkon, ať již hrajeme proti komukoliv. Bude nezbytné vyvarovat se zbytečných chyb a podat výkon hodný domácího prostředí.‘‘

pozvánka zdroj: M. Kolařík

Pro Dietos se letošní rok nese ve znamení oslav 10 let existence klubu a právě diváci jsou jednou z věcí, kterou si za tu dobu snaží hýčkat víc a víc. I letos je pro ně připravena bohatá přestávková soutěž, která jim tak zpestří nedělní klání. ,,Trošku to vypadá, že nás v závěru týdne potrápí počasí a nebude nám tak příjemně nakloněno jako v předchozích dnech, ale pevně věříme, že naši věrní nás ve štychu nenechají a přijdou nám vytvořit opět parádní atmosféru, kterou my od minulé sezóny nazýváme červené peklo! Na tomto místě se také sluší poděkovat všem našim klubovým partnerům, jenž byli velmi štědří a myslím, že diváci se mají rozhodně na co těšit. Opomenout nesmíme také ani na naše mediální partnery, jejichž prostřednictvím budeme fanouškům přinášet všechny podstatné informace týkající se našeho klubu.‘‘

Autor: red., M. Kolařík

Fotogalerie

ilustrační snímek           zdroj foto: archiv sumpersko.net

Další články z rubriky

Exkluzivní Fotogalerie

Jeseníky

Jeseníky

Fotek: 28
Přidáno: 06.01.2021

Přestupní terminál Šumperk

Přestupní terminál Šumperk

Fotek: 21
Přidáno: 16.11.2020

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.