Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Sobota 24. srpna 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Mikolas Josef zpíval na Šumpersku

23.08.2019 - Mikolas Josef zpíval na Šumpersku - Překvapení ke...

Počasí

24.08.2019 - Sobota

Teplota: 28 / 15 - Zataženo

25.08.2019 - Neděle

Teplota: 30 / 17 - Přeháňky-Déšť

Zde je místo pro Vaši reklamu

Americký fotbal v Šumperku hledá nové posily

29. srpna 2018 - 10:51

Zpět na seznam článků

Nábor klubu Dietos začíná

Americký fotbal v Šumperku hledá nové posily

Americký fotbal v Šumperku hledá nové posily zdroj: Dietos

Nic se nemění ani v letošním roce a blížící se podzim bude v klubu amerického fotbalu Šumperk Dietos opět plně věnován náborům a hledání nových tváří, které by posílily mužstvo do sezóny 2019. Náborový formát bude v podobném duchu jako vždy a opět budou probíhat jeden krát týdně (víkend) tréninky na Tyršově stadionu v Šumperku na umělé trávě. Tomu budou muset zájemci přizpůsobit vhodnost svého obutí a sportovního ošacení.

O poskytnutí tréninkového vybavení a pomůcek se postará již samotný klub, který ke každoročním náborům přistupuje se vší vážností. ,,Nábory jsou neoddiskutovatelnou součástí života klubu amerického fotbalu každý rok, takže ani letos tomu nebude jinak. Doufám, že se nám podaří najít, co největší množství nových hráčů a zájemců, kteří pak s námi naskočí do nové sezóny. Ještě budeme společně uvnitř klubu projednávat některé další kroky, které povedou směrem k náborové kampani, tak uvidíme, jak to ještě celé v letošním roce pojmeme, ale je jisté, že ten základ zůstane a musí zůstat do jisté míry stejný,‘‘ nastínil Milan Kolařík.

ilustrační snímek zdroj foto: archiv

Jeho bratranec a muž plnící mnoho rolí v šumperském klubu Dietos šel ještě trochu více do hloubky a osvětlil, co že bude čekat na případné zájemce o vstup do mužstva amerického fotbalu: ,,Seznámíme všechny příchozí s výstrojí a základními fotbalovými dovednostmi, aby poté mohli plnohodnotně trénovat s hlavním mužstvem, které bude mít volno a bude na sobě pracovat po fyzické a silové stránce. Nikdo se nemusí bát a každého nového člena vítáme s otevřenou náručí, kdy se mu dostává častokrát až individuálního přístupu. Věkový limit je snad spíše jen na dolní hranici (šestnácti let), ale směrem nahoru je to opravdu už jen na každém a jeho uvážení, protože v americkém fotbale se může najít i člověk mající v rodném listu ročník narození, který by jej u jiných sportů již odsuzoval do role statisty a diváka. Všechny naučíme fotbal od úplných základů, aby se stali plnohodnotnými, ale úplně nejlépe klíčovými hráči klubu!‘‘ burcuje před startem náborových akcí lídr mužstva a jeho předseda Jan Kolařík.

Autor: red., M. Kolařík

Fotogalerie

Americký fotbal v Šumperku hledá nové posily    zdroj: Dietos

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.