Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Pátek 05. června 2020 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Zaparkuj

04.06.2020 - Zaparkuj - Univerzitní iniciativa láká na filmy, koncerty...

Počasí

05.06.2020 - Pátek

Teplota: 15 / 13 - obcasny-Déšť

06.06.2020 - Sobota

Teplota: 20 / 10 - obcasny-Déšť

Zde je místo pro Vaši reklamu

Armáda znovu nabízí k prodeji ubytovací areál Strojař v Přerově

09. dubna 2014 - 10:42

Zpět na seznam článků

Druhá nabídka letošního roku obsahuje téměř třicet nemovitostí

Armáda znovu nabízí k prodeji ubytovací areál Strojař v Přerově

ubytovací areál Strojař v Přerově zdroj foto:MO

V úterý 8.dubna vyhlásilo Ministerstvo obrany letos druhé výběrové řízení na odprodej svých nepotřebných nemovitostí. Zájemci mohou tentokrát vybírat z celkem devětadvaceti různých nemovitostí, pro které již resort obrany nemá další uplatnění.

V aktuální nabídce jsou opět nemovitosti, které nenašly kupce v minulých výběrových řízeních, ale také objekty a pozemky zařazené do nabídky poprvé. Mezi nabízenými nemovitostmi jsou početně nejvíce zastoupeny pozemky a objekty opevnění.

V Olomouckém kraji patří mezi nabízené nemovitosti pozemky v Dolním Újezdu u Lipníka nad Bečvou a ubytovací areál Strojař v centru Přerova, který ve druhém kole je nabízen za pětapadesát milionů. V prvním kolem armáda za něj požadovala dvaašedesát milionů.

Podrobné informace o všech nabízených objektech jsou k dispozici na stránkách www.annm.army.cz, kde jsou rovněž umístěny fotografie nabízených objektů a koncepty kupních smluv. „Odprodej nepotřebného majetku je v letošním jedním z prioritních úkolů resortu obrany. Ve výběrových řízeních chceme do konce roku nad rámec dříve nabízených objektů nabídnout dalších až sto třicet nově vyřazených nemovitostí,“ říká první náměstek ministra obrany Jiří Borovec, do jehož působnosti nakládání s nepotřebným majetkem resortu spadá.

Autor: red.V.Lukovský

Fotogalerie

ubytovací areál Strojař v Přerově      zdroj foto:MO

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.