fitnesskotelna
fitnesskotelna
fitnesskotelna
Sobota 31. července 2021 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Letní Flora Olomouc – Souznění s přírodou

30.07.2021 - Letní Flora Olomouc – Souznění s přírodou -...

Počasí

31.07.2021 - Sobota

Teplota: 25 / 16 - Bouřky

01.08.2021 - Neděle

Teplota: 19 / 14 - Bouřky

fitnesskotelna

Asper vs Draci 10:9SN

11. června 2021 - 11:32

Zpět na seznam článků

Reportáž ze zápasu

Asper vs Draci 10:9SN

Asper vs Draci zdroj foto: Draci Šumperk

Draci si zpestřují letní přípravu vlastní florbalovou ligou. Ve čtvrtek 10. června se utkali s florbalovým týmem Asper Šumperk. Prvoligoví hokejisté se s divizními florbalisty střetli na venkovním hřišti základní školy na Sluneční ulici. Nedlouho před utkáním se nad Šumperkem přehnal déšť, samotné utkání se odehrálo za krásného počasí. A také s perfektní fanouškovskou kulisou, a to na obou stranách.

Zápas se nesl v přátelském duchu, nešlo o jen tak nějaké pinkání si lehkým míčkem. Mač měl od začátku vysoké tempo, než se Asper srovnal s netypickou hrou Draků, prohrával 0:2. Následně však florbalisté ukázali, kdo tomuto sportu v Šumperku vládne, když ještě do pauzy Asper otočil vývoj na svoji stranu.

Nasazení hráčů dokazovaly zejména ztráty Daniela Vachutky. Ten nejdříve přišel o podrážku boty. Když vzal za vděk náhradním obutím kustoda Radka Fischera, zlomil zase hokejku. Půjčenou. Duel hraný na tři dvacetiminutové třetiny nakonec vítěze nepřinesl a po základní hrací době svítil na pomyslné tabuli výsledek 9:9. V samostatných nájezdech už byli úspěšnější borci z Asperu.

Branky: Trávníček 2 (plus rozhodující nájezd), Maixner 2, Matěj, Maus, Venouš, Mrázek, Hruban – Drtil 3, Vachutka 2, Antoníček, Řezáč, Kohút, Rutar.

Asper: Byvan (Malínek) – Harapát, Vařeka, Hruban, Maus, Maixner, Zapletal – Trávníček, Venouš, Mrázek, Matěj, Mannl, Kamler, Kováč, Sitta, Mareček, Fleischmann, Mondek.

Draci: Holík – Drtil, Hrachovský, Rutar, Pěnčík, Řezáč, Viktorin, Dudycha - Kindl, Kohút, L. Kučera, Macuch, Vachutka, Vildumetz, Antoníček, Žálčík. Nehráli: Mokry, Horký, Spratek, Scheuter, Dajčar.

Autor: red., Tomáš Ostřanský - zdroj foto: DŠ

Fotogalerie

Asper vs Draci                 zdroj foto: Draci Šumperk

Související články

Další články z rubriky

Běh s Horskou službou Jeseníky

Běh s Horskou službou Jeseníky

VÝSLEDOVKA. Z loučenského parku na Tři kameny

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.