Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Úterý 02. června 2020 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Exmanžel ženu vytrvale obtěžuje výhrůžkami

01.06.2020 - Exmanžel ženu vytrvale obtěžuje výhrůžkami -...

Počasí

02.06.2020 - Úterý

Teplota: 17 / 8 - Oblačno

03.06.2020 - Středa

Teplota: 20 / 9 - SkoroJasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

BASKET: OSK Olomouc vs TJ Šumperk 70:58

13. října 2013 - 22:43

Zpět na seznam článků

Druhá liga ženy

BASKET: OSK Olomouc vs TJ Šumperk 70:58

OSK Olomouc vs TJ Šumperk zdroj foto:oddíl

Napínavý souboj čekal na TJ Šumperk v Olomouci v neděli 13.října. Bohužel šumperské basketbalistky prohrály na hřišti vedoucího OSK Olomouc. Utkání s doposud neporaženým olomouckým družstvem (pět utkání=pět vítězství), mělo nádech derby. Družstva se znají, na turnaji v Ústí nad Orlicí vyhrál Šumperk a tak domácí měli co vracet.

OSK Olomouc vs TJ Šumperk

OSK Olomouc - TJ Šumperk 70:58 (19:16 33:33 52:53)

Body: Čechová Tereza 17, Valentová Petra 16, Podhorná Alexandra 8, Kozáková Jana 6, Eflerová Kateřina 4, Knířová Pavlína 4, Vlková Soňa 3, Hejlová Vendula, Zelená Martina; Leštinská Petra

střelba 3b.: domácí 11 / hosté 3  TH: 12/9:24/17

Začátek utkání, osobní obrana na nejlepší střelkyně juniorskou reprezentantu Hasknechtovou a loňskou prvoligovou Inochovskou vyznělo ve třetí minutě 7:0 pro domácí.

OSK Olomouc vs TJ Šumperk

Oddechový čas a změna obrany na zónu srovnala stav a vedení se otočilo na stranu hostů 13:16, ale tři trojky domácích v první čtvrtině a všechny koše z dálky naznačovaly, jakou taktiku mají domácí hráčky naordinovanou. Po první čtvrtině stav 19:16 pro domácí.

OSK Olomouc vs TJ Šumperk

Ve druhé čtvrtině začaly šumperské hráčky velmi dobře a skóre narůstalo v jejich prospěch, dobře se po neúspěšných střelách doskakovalo a v útoku kralovala Terka Čechová z pod koše. Stav 19:25 pro hosty vypadal skvěle, ale..... domácí začali opět odpalovat z trojky a 4x úspěšné střely zakončily poločas 33:33.

OSK Olomouc vs TJ Šumperk

Ve třetí čtvrtině drama pokračovalo, pouze hned na počátku rozhodčí nezvládli utkání jeden nepískl vůbec a druhý patnáct krát, z toho většinu pro domácí, přesto se děvčata nevzdávala a oproti dalším třem trojkám bodovala po přiravených akcích. Stav 52:53 pro hosty před poslední čtvrtinou vypadal velmi dobře.

OSK Olomouc vs TJ Šumperk

Domácí zlepšily obranu a důslednou obranou hlavně na podkošové hráčky a Sašu Podhornou získaly tříbodový náskok. Ve třetí minutě další trojka Inochovské zlomila odpor šumperských basketbalistek a utkání se už pouze dohrálo, nebylo sil na zvrat.

OSK Olomouc vs TJ Šumperk

"Utkání proběhlo přesně podle očekávání, domácí skvělá střelba, dnes stříleli ze všech pozic a co nasadili, to proměnili. Kdyby vystřelili ze šatny tak to tam taky spadlo. Dramatické utkání pro nás nedopadlo dobře, drželi jsme se dlouho, ale chybějící síly v rozhodujícím místě utkání na začátku čtvrté čtvrtiny určily výsledek, rozdíl dvanáct bodů je moc velký na děj a průběh utkání. Je začátek soutěže a jedna porážka ze čtyř utkání, z toho tři venku nic neznamená. Rozhodčí? Stránka sama pro sebe, pokazili utkání, to je můj pohled, ale věřím, že protistrana je spokojená. Takto to, ale je vždy, musíme se řádně připravit i na takovéto situace, a to nejenom hráčky, ale hlavně já......," bezprostředně po utkání zhodnotil trenér TJ Šumperk, Oldřich Sládek.

OSK Olomouc vs TJ Šumperk

Páteční utkání B družstva s UP Olomouc B vyznělo lépe pro hráčky Šumperka.

TJ Šumperk B* - SK UP Olomouc B 57:40  (14:6 32:16 43:29)

Příští kolo druhé ligy žen se uskuteční 26.října v 17.00 hodin - hala Tyršův stadion Šumperk

TJ Šumperk - Basketball Nymburk

TJ Šumperk - Basket Slovanka P-H

27.října v 10.00 hodin hala Tyršův stadion Šumperk

Autor: red.,O.Sládek, zdroj foto:oddíl

Fotogalerie

OSK Olomouc vs TJ Šumperk          zdroj foto:oddíl

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.