Sobota 3.listopadu

První utkání v 10,00

TJ Rožnov pod R.  -  TJ Šumperk 1.ZŠ 56 :  77

Výsledek po  čtvrtinách: 11:19, 28:38, 43:53

Střelci : Hegrová Eliška 38, Plhalová Šárka 10, Hanáková Veronika 7, Doubravová Eliška 6, Válková Adéla 4, Ďuráčová  Michaela 4, Hauserová Kateřina 3, Morávková Markéta 2,Jandová Veronika 2,Šmídová Kristýna 1.

Trestné hody: 25/10   tj. 40 %

Trojkové střely: 3 x

Druhé utkání ve 12,00

TJ Rožnov pod R.  -  TJ Šumperk 1.ZŠ  65  :  60

Výsledek po čtvrtinách: 18:12,33:28, 47:51

Střelci : Hegrová Eliška 23, Plhalová Šárka 12, Válková Adéla 8, Ďuráčová  Michaela 7, Hanáková Veronika 4, Hauserová Kateřina 2, Morávková Markéta 2, Jandová Veronika 2.

Trestné hody: 12/6  tj.50%

Trojkové střely: 4 x

Komentář trenéra:

V prvním utkání nás střelecky podržela Eliška Hegrová, která zatížila konto soupeře 38 body. Dařilo se jí i za 3 body – 3 úspěšné střely. Poslední čtvrtinu jsme vyhráli 13 : 24 a nedovolili soupeři zápas zdramatizovat.

V druhém utkání soupeř přitvrdil v obraně a zlepšil střelbu. Začátek zápasu se pro nás nevyvíjel  příznivě. Stále jsme dotahovali mírný náskok domácích. V poločase jsme prohrávali o 5 bodů. Ve třetí čtvrtině se rozehrála naše podkošová hráčka Adéla Válková, která dala rychlé 3 koše po sobě a dobře doskakovala. Přidala se i Šárka Plhalová autorka 2 úspěšných trojek . Tuto čtvrtinu jsme vyhráli 15 : 23 a v zápase jsme šli na začátku 4 čtvrtiny do vedení 48 : 51. Bohužel jsme v nastoleném tempu nepokračovali a poslední čtvrtinu prohráli 17 : 9 a tím i celé druhé utkání. Spravedlivá dělba bodů byla zasloužená. Jak domácí tak i naše družstvo slavilo první vítězství v letošní sezoně, takže byla všeobecná spokojenost na obou stranách.

Oblastní přebor -  starší minižačky

Neděle 4. listopaduv 10,00

TJ Šumperk 1. ZŠ  -  TJ Proton Zlín 92  :  16

Výsledek po čtvrtinách:  40:2, 52:10, 76:12

Střelci :  Válková Adéla 18, Plháková Martina 16, Hanáková Veronika 14,  Doubravová Eliška 10,Čadilová Dominika 8, Plhalová Šárka 6, Jandová Veronika 6, Švubová Barbora 4 ,Nečasová Lucie 4,Šrubařová Berenika 4, Svítilová Eliška 2, Tomešová Sára 2.

TJ Šumperk 1. ZŠ  - TJ Proton Zlín  77  :  18

Výsledek po čtvrtinách :      16:5, 30:7, 58:13

Střelci :  Válková Adéla 19, Čadilová Dominika 8, Hanáková Veronika 8, Doubravová Eliška 8, Plhalová Šárka 6, Jandová Veronika 5, Nečasová Lucie 5, Tomešová Sára 4, Švubová Barbora 4, Hegrová Michaela 3, Svítilová Eliška 2, Šrubařová Berenika 2.