Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Pátek 05. června 2020 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Zaparkuj

04.06.2020 - Zaparkuj - Univerzitní iniciativa láká na filmy, koncerty...

Počasí

05.06.2020 - Pátek

Teplota: 15 / 13 - obcasny-Déšť

06.06.2020 - Sobota

Teplota: 20 / 10 - obcasny-Déšť

Zde je místo pro Vaši reklamu

BASKET: Šumperk vs Bruntál 77:70

15. dubna 2018 - 09:28

Zpět na seznam článků

Report ze zápasu Juniorky U 19

BASKET: Šumperk vs Bruntál 77:70

ilustrační snímek zdroj foto: archiv

Severomoravská liga žen pokračovala v sobotu 14. dubna dalším zápasem. Utkání, které odstartovalo o půl šesté, proti sobě postavilo TJ Šumperk vs TJ Slavoj Bruntál.

Po týdenní odmlce v Šumperku přivítali pravděpodobného vítěze rozehrané soutěže. „TJ Slavoj Bruntál byl velký favorit tohoto utkání. Jeho bilance z jedenácti utkání deset krát vítězství a jen jedna prohra,“ uvedl trenér šumperského týmu Josef Sitař.

Výsledek po čtvrtinách: 21:14, 40:38, 57:49

Střelci: Hegrová Eliška 35 (TH 8/7 a 4x za 3), Dlouhá Michaela 16 (TH 4/4 ), Doubravová Eliška 12  (1x za 3 a TH 6/3), Valentová Petra 7 ( TH 2/1), Plháková Martina 1x za 3,Hanáková Veronika 2,  Čadilová Dominika 2, TH: 20/15 tj.75 procent  a celkem 6 krát za 3 body

trenér Josef Sitař foto: archiv šumpersko.net

Komentář trenéra Josefa Sitaře: „Bylo to pro naše juniorky jedno z nejtěžších utkání. Hodně agresivní soupeř s nepříjemnou obranou, rychlou rozehrávkou, mnohdy zakončeno úspěšnou trojkou. I pod košem nás výškově převyšoval. V prvním vzájemném utkání jsme si z Bruntálu dovezli pěknou nadílku. Ale to nehrála Eliška Hegrová, Eliška Doubravová, Michaela Dlouhá ani Šárka Plhalová. V Šumperku to byl z naší strany úplně jiný zápas. Od první minuty jsme šli do vedení a dokázali jsme během celého utkání udržet mírný bodový náskok. Soupeř se snažil na hraně agresivity zvrátit vývoj zápasu. Naše hráčky to hodně bolelo, ale našly klíč, jak dobře rozehrané utkání dotáhnout do vítězné koncovky. Největší zásluhu na tom měla Eliška Hegrová, která předvedla nejlepší výkon ze všech odehraných zápasů. Michaela Dlouhá zase dokázala ubránit vysoké podkošové soupeřky a zapsala se i důležitými body. Eliška Doubravová odehrála velmi dobrý zápas, ale nevyvarovala se zbytečných ztrát. Tentokrát se střelecky nedařilo Petře Valentové, ale v obraně a při organizaci hry byla nepostradatelná.“

Napínavé, dramatické utkání se líbilo všem divákům, kteří se přišli podívat.

TJ Šumperk zdroj foto: šumpersko.net - M. Jeřábek

Poslední domácí utkání s Olomoucí odehraje šumperský celek v pátek 20. dubna v 18,15 hod. „Zveme všechny příznivce ženského basketbalu,“ dodává trenér Sitař.

Autor: red., J. Sitař, foto: archiv šumpersko.net

Fotogalerie

ilustrační snímek           zdroj foto: archiv

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.