Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Čtvrtek 21. března 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Šumperští studenti v partnerském města Sulmona

21.03.2019 - Šumperští studenti v partnerském města Sulmona -...

Počasí

Oblačno

21.03.2019 - Čtvrtek

Teplota: 11 / 3 - Oblačno

SkoroJasno

22.03.2019 - Pátek

Teplota: 15 / 5 - SkoroJasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

BASKET: TJ Sokol Lanžhot vs TJ Šumperk

29. listopadu 2015 - 13:05

Zpět na seznam článků

Kadetky U17

BASKET: TJ Sokol Lanžhot vs TJ Šumperk

ilustrační snímek zdroj foto: archiv

Dvěma zápasy pokračoval v sobotu 28. listopadu oblastní přebor střední, severní a jižní Moravy. TJ Šumperk v nich reprezentovalo jen osm děvčat. „V prvním utkání jsme sahali po vítězství, ale nervozitou a zbytečnými ztrátami jsme na něj nedosáhli. Druhé utkání bylo hratelné, až do začátku čtvrté čtvrtiny.  Tu jsme nakonec prohráli 21 : 6 a na hřišti již existovalo jen družstvo domácích, které nás předčilo ve všech herních činnostech,“ uvedl trenér Josef Sitař.

První utkání ve 12.00 hodin

TJ Sokol Lanžhot vs TJ Šumperk 50:45

Výsledek po čtvrtinách

13:14, 25:29, 42:37                                                         

Střelci: Hegrová Eliška 15, Hanáková Veronika 8, Plháková Martina 8, Hegrová Michaela 6,  Toměšová Sára 4, Janíčková Zuzana 2, Hauserová Kateřina 2.

Druhé utkání ve 14.00 hodin

TJ Sokol Lanžhot vs  TJ Šumperk  63:48

Výsledek po čtvrtinách:

14:7, 25:21, 42:32

Střelci: Hegrová Eliška 27 ( 1 x 3 a TH 6/4), Hanáková Veronika 9 ( 1 x 3),  Hegrová Michaela 4, Křivová Marie 4, Plháková Martina 4. 

trenér Josef Sitař foto: archiv sumpersko.net

Komentář trenéra Josefa Sitaře: „Naše výkonnost jde znatelně dolů a to přičítám špatné tréninkové docházce. Některé hráčky z objektivních důvodů trénují jen jeden krát týdně. V družstvu jsou jen dvě děvčata ze Šumperku, která pravidelně trénují. Zbytek jsou přespolní a tam je problém s dopravou na tréninky. Ve hře je pak vidět nejistota, bojácnost a nesehranost družstva. Produkujeme hodně ztrát, bojíme se agresivně bránit a razantně doskočit odražené míče. Nemůžeme se opřít o střelbu ze středních vzdáleností a jen spoléháme na náhodu, zda to tam spadne. V útoku neumíme hrát bez míče a najít si dobré pozice na zakončení po nezištné přihrávce. Pochválit mohu jen Michaelu Hegrovou, která dokázala prodat vše, co se v basketbale naučila. Naši nejúspěšnější hráčku Elišku Hegrovou jsem viděl odehrát daleko lepší zápasy. V sobotu 12. prosince hrajeme opět venku, tentokrát v Přerově. Čeká nás slabší soupeř, kde bychom mohli uspět.“

Autor: red., J. Sitař

Fotogalerie

ilustrační snímek           zdroj foto: archiv

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.