Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Pondělí 25. května 2020 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Hejtmanství pomohlo trenérům

25.05.2020 - Hejtmanství pomohlo trenérům - Podpořilo také mladé...

Počasí

25.05.2020 - Pondělí

Teplota: 13 / 8 - Přeháňky-Déšť

26.05.2020 - Úterý

Teplota: 15 / 8 - obcasny-Déšť

Zde je místo pro Vaši reklamu

BASKET:TJ Šumperk vs Panterky Hranice

12. ledna 2014 - 21:36

Zpět na seznam článků

Žákyně úspěšně vykročily v novém roce

BASKET:TJ Šumperk vs Panterky Hranice

TJ Šumperk - Panterky Hranice foto:sumpersko.net

V sobotu 11.ledna se uskutečnila společná soutěž střední a severní Moravy (žákyně ročník 1998 a mladší)

TJ Šumperk

První utkání se odehrálo v 10.00 hodin

TJ Šumperk - Panterky Hranice 49:39

Výsledek po čtvrtinách: 13: 8, 23:25, 32:27  T.H. 18/9    tj. 50 procent

Střelci: Hegrová Eliška 17, Válková Adéla 10, Skoupilová Veronika 7, Hanáková Veronika 6, Doubravová Eliška 4, Plhalová Šárka 3, Plháková Martina 2.

Fotogalerie ZDE

Druhé utkání se odehrálo ve 12.00 hodin

TJ Šumperk - Panterky Hranice 65:53

Výsledek po čtvrtinách: 20:12, 33:20, 48:34 T.H.  10/5     tj.50 procent

Střelci: Válková Adéla 19, Hegrová Eliška 14,  Plhalová Šárka 11, Skoupilová Veronika 8, Doubravová Eliška 4, Křivová Marie 4, Plháková Martina 2, Čadilová Dominika 2.

TJ Šumperk - Panterky Hranice

Komentář trenéra Josefa Sitaře: “Naposledy jsme hráli svá mistrovská utkání 14.prosince. Pak následovala třítýdenní vánoční pauza. Opět jsme začali trénovat až 7.ledna. Hned v sobotu 11.ledna nás čekal velmi těžký soupeř Panterky Hranice, které zatím jen jednou prohrály a v tabulce byly na prvním místě před Šumperkem. Pokud jsme chtěli Hranice dostat pod sebe a dostat se do čela tabulky, museli jsme tohoto soupeře porazit v obou utkáních.

Delší tréninkový výpadek nás poznamenal na fyzické kondici.Také se vytratila míčová obratnost. Obrana nebyla tak usilovná a chyběla nám lehkost a jistota v zakončení.Vázla i útočná spolupráce a mnohdy se zakončovalo z nepřipravených pozic. Drobné úrazy klíčových hráček Hanákové, Hegrové a Doubravové se podepsaly na jejich výkonu.Naštěstí stejný problém mělo i hostující družstvo. Charakteristikou utkání byly zbytečné ztráty, nepřesné zakončení a slabší obrana.

V prvním zápase urval Šumperk vítězství až v posledních pěti minutách, kdy se nám podařila série deset bodů za sebou. Toto vítězství nastartovalo Šumperk k lepšímu výkonu ve druhém utkání. Vyšel nám vstup do zápasu a první čtvrtinu jsme vyhráli o osm bodů.V dalším průběhu jsme navyšovali náš náskok až na devatenáct bodů, kdy zbývaly tři minuty do konce. V koncovce jsme vyprodukovali zbytečné ztráty, které soupeř dokázal potrestat a zkorigoval výsledek na rozdíl dvanácti bodů.

Oporou domácích byla jednoznačně Adéla Válková, která v prvním utkání doskočila dvacet a v tom druhém jednadvacet míčů. Příjemně překvapila Veronika Skoupilová, která se prosadila v obraně i v útoku.Ostatní spoluhráčky předvedly standardní výkon, který nás přivedl k vítězství.“

trenér Josef Sitař

K posledním dvěma zápasům základní skupiny zajíždí TJ Šumperk 25.ledna do Přerova.

V další části se připojí pět družstev ze severní a jižní Moravy. Vytvoří se finálová skupina a děvčata tak čeká ještě dalších dvacet utkání, která  se budou hrát až do poloviny května.

Autor: red.,J.Sitař, foto:sumpersko.net

Fotogalerie

TJ Šumperk - Panterky Hranice        foto:sumpersko.net

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.